Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányokról, akik csupán büszkeségből nem keresik a fiút, mert az nem az ő dolguk?

Figyelt kérdés
Sok ilyen lánnyal találkoztam, de sosem értettem, hogy miért jó ez. Szerintem nincs abban semmi gáz, ha néha azért a lány is ír a fiúnak egy sms-t vagy bármi, mert ezzel is mutatja, hogy érdekli. Egyszer én is rendesen ráb@sztam mert, a csajszi semmi életjelet nem adott magáról ha én nem kerestem , ezt pedig egy egyértelmű elutasító jelnek vettem, holott mint később kiderült mind külsőleg mind belsőleg tettszettem a lánynak. Egyaránt várom fiúk és lányok véleményét is!
2012. márc. 22. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam, de megváltoztam.

A büszkeséget le kell vetkőzni, mert egy kapcsolat csak úgy működhet, ha mindkét fél tesz érte!

2012. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt csak addig játsza ez a típus,amíg meg nem farkalod.

ha utána is csinálja,akkor nem kell vele foglalkozni,nézz másikat.

de véleményem szerint alap,hogy figyelem a másik érdeklődési jeleit és nem kapok eleget,akkor tudom,hogy vagy hibás a taktikám,vagy golyós a csaj,az olyat meg hajkurássza a fene.

2012. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elején oké, hogy vár de egy idő után nehogymár csak az egyik fél keresse a másikat.
2012. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos nekem valaki,ugyanúgy keresem a másikat.
2012. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így megszokott.Nem akarok nyomulós, erőszakos csajnak tűnni a szemében. Ha meg fontos vagyok neki akkor úgy is fog írni, keresni. Küzdjön meg értem. Persze azért az is ott van, hogy félek az elutasítástól, nem akarom egyértelműen közölni vele mit érzek/gondolok. Bennem kb. ez fogalmazódott meg. De lehet, h másnál máshogy van :)
2012. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én si ezthiszem, hogyha a csaj nemkeres engem akkor nem is érdeklem, és minek erőlködjek...

jo nemaztmodnoam, hogy mindig írjon emg stb...de néha heti legalább 2-3 szor a nő is kezdeményezzen már beszélgetést

necsak midnig én...:/

2012. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ráb*sztam már erre.Nem keresett.Végülis ez volt nála a szakítás.Aztán később más helyzetben úgy döntöttem lesz ami lesz,én keresem a férfit.Ismét ráb*sztam.

Szóval ahol már a kezdeményezéssel gondok vannak,abba már felesleges időt és energiát fektetni!


Szóval nyugodtan írjon akár a férfi,akár a nő.Nem kell mindent vérkomolyan venni.

2012. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen lányokat, de szerintem ez abszolut hülyeség.

17/l

2012. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!