Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról akik nem szeretik a gyerekeket? Ti figyeltek az ilyenre?

Figyelt kérdés

egy kis baba megfogása komoly problémát jelent.

De amúgy a lány szeretne gyereket egyszer.



2012. márc. 17. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
természetesen figyelek az ilyenekre, hamar feltűnnek nekem az ilyen dolgok. ennek ellenére egyenlőre az érdekel, hogy vonzó legyen és értelmes. mivel nem aktuális a "baba projekt" sem a "nagy ő megtalálása"...
2012. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de én sem szeretem a gyerekeket, ezért nekem ez abszolút lényegtelen kérdés. Az ember a saját gyerekét szerintem alap, hogy szereti, de más kölykét? Én nem fogok senki gyerekének gügyögni, és adni a jópofát, ezért ezt a barátnőmtől sem várom el.
2012. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek a saját dolga!

Ezért nem lehet utálni egy lányt szerintem..


Nekem sem kellene gyerek inkább a saját karieremet építem, és keresem a sok pénz és magamra tudom költeni az egészet..


Nekem komoly berendezéseim vannak amit nem örülnék ha gyerek tönkre tenne haza vágná!

Meg vagyok én így ahogy vagyok! :)


Autó buli kikapcsolodás kaja pia és ennyi. :D


Ezért nem szebad a lányokat utálni szerintem és lenézzni sem mert nem szűl kölköt!

Én tisztelem azokat a lányokat akik az érveik melett kiállnak és inkább tanulnak és fejlesztik magukat!


A karierrépítésük az legyen mint a médiában vagy iskolában stb.. a vagány csajokra fel kell nézzni és tisztelni kell őket és szeretni! :)


F/25

2012. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!