Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a szerelmeteknek, akivel párkapcsolatban éltek gyógyíthatatlan betegsége van, vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Az orvos megmondta, hogy 5 éven belül meghal. A barátotok ezt megmondja. Mit reagálnátok?

F


2012. márc. 22. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, vele maradnék, és nagyon el lennék szomorodva.

Amúgy mi a betegsége a lánynak? :(

2012. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A férfinak. Ő beteg
2012. márc. 22. 22:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, dee akár lebénulna vagy más, akkor is vele maradnék, mert szeretem. Lesokkolna nagyon a dolog és hatalmas fájdalom zúdulna rám, de megpróbálnám minél szebbé tenni neki azt az 5 évet, hogy annyi boldogságot kapjon, amennyi csak belefér és tudok adni neki!
2012. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
összetörnék,tuti nem hagynám el pont ilyen helyzetben..
2012. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Világos, hogy vele maradnék. Próbálnám széppé tenni a maradék időt. Nyálasan hangzik, de evva'.
2012. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Sőt, még jobban szeretném.

2012. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is vele maradnék. ha szereted akkor ne hagyd el
2012. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha nem alakulna ki bennem a sajnálat...
2012. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én ezt nem tudom most megválaszolni
2012. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el.Ha megtenném olyan bűntudatom lenne egész életemben,amit nem tudnék feldolgozni.
2012. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!