Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a legjobb barátotok, dumálgatna a volt barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok pasi és nem tudom mit érez ebben a témában az exem de max az eshet neki szarul h vele szóba sem állok a haverjával meg igen. Próbált ő is keresni, de nem érdekel a képe
2012. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bloody Death ***** válasza:

Miért is zavarna? Ezt sosem értettem, ha e végből a baráság tönkre megy. Akkor nem is volt igazi barátság. Az csak haverság volt.

Velem is elő fordult az ilyesmi, és mindig ugy probáltuk össze hozni a dolgokat, hogy a másiknak ne legyen kényelmetlen. Lehet azért gondolom így mert csak egy valakit tartok igaz jó barátnak, és ő is viszont, már lasacskán 14 éve a legjobb barátok vagyunk. Szinte együtt nöttünk fel. Ugy hiszem egy ilyen barátság sok mindennél fontosabb, és ha valamelyik barátnő ezt nem tiszteli, akkor annak nincs helye köztünk. Mert ez esetben lehet mondani azt, hogy a csajok jönnek mennek, az iskolák is meg a munka helyek, de az évek folyamán csak erösödik ez a barátság.

De ha valamelyik haverral lenne együtt egy exem egyáltalán nem érdekelne. Mert ha olyan viszonyban váltunk el, akkor szimplán levegőnek nézem, amiben nagyon joooooo vagyok ám :) Ha meg jó viszonyban akkor menne a hülyülés haverkodás.

2012. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, felőlem meg is dughatja, semmi közöm nincs az exhez, az ilyenek le lettek zárva és pont.
2012. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!