Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnám meg a csendes személyiségem?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban felszabadultan össze vissza tudok beszélgetni baromkodni, de amint más emberek közé kerülök akkor inkább csendesebb vagyok, még az osztálytársaim közt is.

Most lettem 1 hete 22 éves és nagyon utálom hogy ilyen csendes típus vagyok, mert most kéne kialakítanom kapcsolatokat munka stb.. tulajdonképpen semmilyen témát nem tudok felhozni egy embernek mikor beszélgetésre kerül a sor.

Tulajdonképpen úgy érzem, hogy csak a hülyeség van bennem, mindig is azok a srácok, csajok voltak szimpatikusabbak pl egy uj osztályban aki kicsit különc, vagy tök idétlen. Ha egy normálisabb társsaságba vagy beszélgetésbe kerülök, attól frászt kapok.. beszélgetnek minden szarról meg unalmasak, (internet Fészbuk, időjárás..) vagy ha legtöbb ember poénkodik pl röhög az osztály akkor nézek, mert az nem poénos vagy szánalmas.


Nem tudom mi van velem szeretnék mindenkivel nyitott lenni, sokat beszélgetni mindenkivel, nem csak a közeli barátaimmal. Nem tudom hogy kell kapcsolatokat kialakítani.

Nemértem pedig van egy pár barátom, sok barátnőm is volt, most is van , 22 évesen már annyi mindent csináltam már meg éltem át mint 10 mostani velem egykorúnak soha nem lesz ennyi élménye


2012. márc. 23. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fúú énis ilyen vagyok ujtársaságba csendes vagyok .. má akikeket igy jobban,közelebről ismerek azzal nyitotabb hulyeb vagyok és hulyéskedek stb.. 14L

ebben énnemigen tudok segiteni .. :S

2012. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Lehet későn írok, de most találtam rá erre a kérdésre.


Na most figyelj: én egész életemben, míg nem kerültem az 5. osztályba, nagyon csendes voltam. Még néha barátokkal is! Ha valaki leordibált, vagy lehurrogott, én némán tűrtem, és nem szóltam semmit. Nem tudom, miért volt ez. Pedig egyáltalán senkitől sem féltem. Mégis féltem visszaszólni, vagy beszélni valakivel. Immáron 6. osztályra fordult a kocka... Megváltoztam: nem vagyok csendes, leordítom más fejét, ha éppen olyan helyzetben vagyok, és lobbanékony vagyok - akárcsak nagytatám. De még bennem van az az érzékenység, hamar megsértődöm. Nyíltan megmondom a véleményem, ha rossz, ha nem rossz. Nem tudom, talán a "ménykű" ütött belém hirtelen, hogy ennyire más lettem.


Először a barátaid körében legyél TELJESEN "életaktív", tehát ha kell, megmondod a véleményed, meg így-meg úgy, AZTÁN legyél más társaságában is beszédes. Néha jó, ha csendes vagy: ezt például sok tanár értékeli. De te már kijártad a sulit, 22 éves vagy. Nem jársz véletlenül egyetemre?


Nem föltétlenül kell tanároknak legyen jó az, ha csendes vagy. Lehet mondjuk egyik barátod/barátnőd szüleinek. "Milyen csendes lány! Legalább nem pofátlankodik bele mindenbe!"


12/L

2012. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!