Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha azt mondjátok egy lánynak, hogy "Milyen szép boci szemeid vannak", akkor flörtöltök vagy csakúgy simán is szoktátok mondani bárknek?

Figyelt kérdés
köszi:)
2009. jún. 13. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
hÖ?! oLYANKOR MEG AKAROM B.SZNI!!!!!
2009. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt se flörtből se simán nem szoktuk mondani.

Ha valami ilyesmit mondunk akkor az vicc vagy gúny tárgya...

2009. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak sértő lehet! Gondolj arra, hogy Hérát is a "tehénszemű" jelzővel illették... és ronda is volt szegény eléggé. Zeusz is állandóan mellékarattyolt.
2009. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor sajnálom, pedig tisztra úgy tűnt,mintha szimpatizálna velem a fiú. És nekem hízelgő is volt,ahogy mondta. De látom, akkor ti srácok ezt igazából gúnyból mondjátok.
2009. jún. 13. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk. Én nem egy sráctól hallottam már, és egyik sem gúnyolni akart. Konkrétan az egyikük a Kedvesem volt, akivel már több, mint fél éve együtt vagyok, ő biztos nem gúnyolódna velem így. :)

A hangsúly is számít, meg egyáltalán.

A "milyen aranyos bociszemeid vannak", vagy "és ahogy néz rám a hatalmas bociszemeivel..." - láttál te már bocit közelről? Azoknak az állatoknak tényleg tündéri szemük van. :)

[link]

[link]

[link]

Biztos nem viccből mondják. :)

De attól még nem biztos, hogy tetszel nekik úgy is, mint potenciális barátnőjelölt, vagy mint NŐ. :) De flörtnek simán elmegy. :)

2009. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom szokta ezt mondani. És nem viccből, vagy gúnyolódásból, hanem kedveskedésből és szeretetből. Ha akarok valamit, vagy vmi rosszat csináltam, akkor szoktam vágni olyan fejet (és leginkább szemeket), amire ezt mondja.
2009. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedveskedésből mondjuk, és igen, flörtölés is lehet vele a cél.
2009. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" de szép nagy szemed van, vagy a fejed kicsi?" :D....
2009. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gúnyolódás is lehetne, de szerintem megérezted volna, ha csak nem vagy kicsit visszamaradott. hogy flört vagy simán, azt nem tudom, de mindenképp kedveskedés, tehát közömbös tuti nem vagy;)
2009. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztm egyáltalán nem gúnyolódásból használjuk a "bociszem" kifejezést :) én akárhány ismerősömtől hallottam, mind pozitív jelzőként használta, ahogy én is :D persze függhet szövegkörnyezettől is... de a "milyen szép bociszemeid vannak", ahogy fentebb írtad, sztm semmiképp sem tekinthető negatívnak! :)
2009. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!