Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a sors kegyetlen játéka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sors kegyetlen játéka lenne velem?

Figyelt kérdés

Imádom a lányokat, nőket, de még sosem volt barátnőm huszonévesen, pedig mindig is jobban vágytam egy barátnőre, normális kapcsolatra, mint a kortársaim, akik még dedóztak úgymond.


Csak egy átlagos nap látok legalább 10 nőt, akit nagyon szívesen megismernék jellemre is.


Kezdek belefáradni, hogy sehogy sem sikerül párt találnom.


Igaz inkább neten próbálkozom, élőben eddig hiába szólítottam le lányokat nem volt igazi sikerem.


2012. márc. 23. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
miért van az, h mindíg az ilyen elmondásuk szerint nagyon jókisfiús, odaadó, szeretni tudó embereknek nem volt még soha senkijük?
2012. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
True story bro .. :S
2012. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hány éves vagy.

És magadat hogy jellemeznéd?

2012. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

első tök igazad van, de erről a nőket kéne megkérdezni. egy pasi addig normális amíg egy lány át nem bssza.

[link]

2012. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó:ez nagyon igaz:/
2012. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mmint én arra értettem h csomó mindenki itt fényezi magát, mégsem volt még soha senkije. akk most hogy van ez meg miért?
2012. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 menta34 ***** válasza:

A csajoknak tényleg a jófiúk kellenek ...


a jóképű, gazdag, magas, sportos, okos, vicces pasik akik jófiúk és nem lépnek félre :P

2012. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó...mégsincs senkim...na jó gazdag annyira nem vagyok, de már bánok mindent, amit tettem. semmise vagyok pedig igenis jó vagyok:D
2012. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kérdésedben a válasz, az élet kegyetlen, ugyanolyan vagyok mint te
2012. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!