Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni valakit anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni valakit anélkül hogy közelebbről ismernél?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre, speciel arra ishoyg van e szerelem első látásra. szerintetek?:)
2012. márc. 23. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Lehet szeretni... más kérdés, hogy mivel lehet, hogy félre ismered, ezért "félre is szeretheted". Tehát nem őt, hanem amilyennek gondolod. De ki tudja, lehet igazad van... és szeretni azt lehet, nagyon is! :)


17/f

2012. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkééz:)
2012. márc. 23. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet és van szerintem:)
2012. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hiszen úgy kit szeretsz? Hogyan szeretsz valakit, ha azt sem tudod kicsoda? Ilyenkor azt szerethetjük akinek képzeljük vagy hisszük, de ez a valaki a fejünkben van és nem pedig az illető személyben. :)
2012. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet ...
2012. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet. és..hát szerintem ez a szerelem első látásra egy eléggé elcsépelt dolog, de akármennyire is ezt gondolom, saját tapasztalatból mondtahom, hogy létezik...:/
2012. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor nem őt szereted.
2012. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meglátsz egy tökéletes, vagy csak számodra elegendően tökéletes külsőt, és ha sokat gondolsz rá hozzáképzelsz egy számodra ideális személyiséget, az agy így működik
2012. márc. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Saját magamon azt tapasztaltam, hogy első pillantásra eldöntöm, hogy kellhet-e a lány vagy sem. És igazából ha ez nincs meg, akkor nem nagyon megy semmi más sem. Szóval szerintem van.
2012. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor igen, mert nektek csak a külső számít.
2012. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!