Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék közelebbről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebbről megismerkedni egy fiúval akit egy közösségi oldalon ismertem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon szimpatikus nekem. Már megadta az msn címét és összehaverkodtunk.

Amikor gépnél van akkor mindig más emberekkel is msn-ezik és ezért nagyon lassan válaszol.

Félek ,hogy ennek az lesz a vége,hogy egyszercsak elfelejtjük egymást. Pedig én nagyon szeretném őt közelebbről megismerni. Szeretnék összejönni vele, de annak is örülnék,ha csak barátok lennénk.

Mit csináljak? Ti mit csinálnátok a helyemben? Voltatok már hasonló helyzetben? Kérjem meg,hogy találkozzunk és menjünk el valahová együtt? félek,hogy nemet mond...


2009. okt. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
kérd meg jah. ha nemet mond akkor ennyi volt. legalább nem áltatod magad feleslegesen.
2009. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.Én is ilyen cipőbe járok.Pedig én már nem vagyok fiatal,ugyan nem tudom te mennyi idös vagy.
2009. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!