Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-23 éves fiúk! Ti kikezdenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-23 éves fiúk! Ti kikezdenétek már egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre, hogy egyre többen jöttek össze 16 éves csajokkal..Szerintetek szex céljából vagy esetleg komolyabb dolog miatt?

És ti összejönnétek egy ekorú csajjal csak szex céljából, vagy esetleg akad olyan is akiből többe tis kinéztek?:-)


2012. márc. 24. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem aki ilyen idősen 16 éves csajjal jön össze, az nagy részben azért lehet mert túl gyökér ahhoz hogy a saját korosztályában lévő érettebb lányoknak megfeleljen, ezért megkeresi a kis fiatalabbakat akiknek imponál hogy ő egyetemista, esetleg már dolgozik, lehet h van kocsija, stb stb...mindig kiröhögtem az ilyeneket. F/21
2012. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is érdekesnek tartottam, de hirtelen egyre több ilyen " kapcsolatot" láttam.. Mondjuk egy-két 16 éves csajszi sokkal idősebbnek néz ki, nem feltétlen öltözködésre, hanem testre.. De legtöbbször dugni fogják be őket, de van rá példa hogy több évig húzták egymás mellett és hogy ez hogy alakulhatott az elején..
2012. márc. 24. 10:02
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert a 20-23-as nőkben még van tartás és a többségük nem sz*p le az első randin. Bezzeg ezek a "kislányok".. pff Na azért keresek én is idősebb lányokat. 18/F
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

, a 20-23 éves korosztály nagy része SEMMIVEL nem jobb mint egy 16-17 éves, ugyanolyan gyerekesen viselkednek.


Persze tisztelet a kivételnek, de ez igaz a 16-os korosztályra is mert köztük is vannak érettebb gondolkodásúak.


szal az én szememben 16-23 év között egy korosztályról beszélünk, nem osztanám kétfelé, akkor meg már miért ne jöhetnék össze egy 16 évessel?


jah és h csak szex céljából alapból nem jövök össze csajjal, vagy csak nagyon elvétve ha már nagy gond van:D, de akkor se úgy h behülyítem...

2012. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
csak szex céljából nem kezdenék ki egy 16 éves lánnyal, míg egy komolyabb kapcsolatba még belekzdenék. De csak a szex miatt esélytelen hogy kikezdjek egy 16 évessel
2012. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem kezdenék ki egy 16-17 évessel, de ha úgy alakulna, hogy ő belém esik és ő is tetszik nekem, akkor nem lennék semmi rossznak az elrontója :P


F/24

2012. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*semmi jónak lol
2012. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hehe:-D "semmi rossznak..." :-D:-D
2012. márc. 24. 11:08
 10/19 anonim ***** válasza:
én ugyan nem
2012. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!