Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-23 éves fiúk! Ti kikezdenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-23 éves fiúk! Ti kikezdenétek már egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Mostanság azt vettem észre, hogy egyre többen jöttek össze 16 éves csajokkal..Szerintetek szex céljából vagy esetleg komolyabb dolog miatt?

És ti összejönnétek egy ekorú csajjal csak szex céljából, vagy esetleg akad olyan is akiből többe tis kinéztek?:-)


2012. márc. 24. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
simán:D én szeretem az ilyen fiatal kiscsajokat, valamikor sokkal normálisabbak, és őszintébbek, mint a 20on és fölötte, ott már sokkal jobban számít, hogy van a kocsid, pénzed, ki tudod e fizetni a koktélt...:D
2012. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem.


20F

2012. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem muszáj, mert hiába vagyok 22 éves, 17-nél többnek nem nézek ki, nekem nincs bajom a fiatalabb lányokkal.
2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Anyukám 16 éves volt, apum 22 éves volt, amikor megismerkedtek, szóval 6 év volt köztük. 2 évre rá volt esküvő is... Szóval ha úgy nézzük semmi baj sincs a korral.


De azért az 24 éve volt.. akkor még minden más volt :D

2012. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

aki azt írta, hogy a 16 éves lányok egyből lesz_pják illetve menőnek érzik a korát és a kocsit, munkát, akkor annak ezt üzenném:

kikérem magamnak. én is egy 21 éves fiúval jöttem össze, és 1 évet kellett rám várnia szex terén. soha nem érdekelt, hogy lesz-e valaha kocsija, a munkája sem mérvadó, és nem a korát néztem, mikor összejöttünk, hanem, hogy milyen ember.

szóval ne általánosítsunk, ha kérhetem.

16/L

2012. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem egy 23 eves fiunak pont egy 16 eves lany talal
2012. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 legly ***** válasza:
szerintem meg ez az egész fölösleges... ha szeretik egymást akk legyen... ha csak szex céljából... akk dögöljön meg az a fiú, mivel férfinak nem lehet nevezni..
2012. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak szexre vannak tapasztaltabb csajok, akiknek a szülei nem beszélgetnek el veled, ha utólag rádöbben a pici lányuk, hogy mégse csak ennyit akart.

Igazi kapcsolatra meg találni szélesebb látókörű, határozott véleménnyel és világképpel rendelkező korombeli csajszikat, akikkel nem csak arról lehet dumálni, hogy ki bökte meg "fácsén" és melyik tanár várja el tőle botor módon, hogy fogja be a száját, mikor egy kis tudást akar ütlegelni a fejébe.


Persze, természetesen vannak idióta, üres nők a huszonévesek között is, de ilyenkorra azért sok lány agyilag beérik.

2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!