Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gond velem? Miért hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? Miért hagy el mindenki pár randi után? Évek óta magányos vagyok. Hol szúrom el mindig?

Figyelt kérdés
Sikeres, 37 éves diplomás nő vagyok, jó egzisztenciával. Úgy hiányzik valaki, aki társam lehetne!
2009. jún. 14. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a pasik nem szeretik ha a nő sikeresebb, okosabb náluk. Lehet hogy ezért? Vagy fogalmam sincs, ez így túl kevés info, sosem mondták miért nem kellesz?
2009. jún. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen vagyok én is, csak 31 évesen. A kedvenc indokom, hogy "túl jó vagy nekem". Pedig első randin általában csak azt a diplomámat mondom, amiben dolgozom, a másik kettőt nem is. (Bár a mostani barátomnál el mertem mondani, de szerinte meg túlzottan határozott vagyok, de én nem érzem magam annak.)
2009. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. A férfiak szeretik az okos nőket, de nem az okoskodókat, és szeretik a talpraesett nőket, de nem az öntelteket. Nekem is van diplomám, elég "rangos" ha lehet ezt mondani, és mégis rengeteg pasival megismerkedtem már, sok kapcsolatom is volt, amikből általában én szálltam ki. És mindegyik barátom roppant büszke volt az eszemre és a foglalkozásomra. Nem hiszem hogy csak a kivételeket találtam volna meg magamnak.


Hát igen, ostoba férfivel nem kell kezdeni. Engem taszítanak is az ostoba férfiak. De az okos pasi okos nőt is keres. A nőnek legyen saját véleménye, de fogadja el, ha a pasinak valamiről más. (persze nem miindenben) Nálam soha nem volt probléma a diploma, vagy hogy mit csinálok, vagy a véleményem vagy bármi ilyesmi.


Sokszor ismerkedtem interneten, mert az értelmi szintet ott elég jól le lehet szűrni. Aztán élőben persze vagy tetszünk egymásnak vagy nem. De sok olyan potenciális pasival lehet találkozni, akivel az életben sose futnék össze. Ezért szerintem nagyon jó dolog az internet. Persze strapás, és csalódás is érhet, de még mindig jobb mint éjszakai szórakozóhelyekre járni. Én már fáradt vagyok ehhez :) munkahelyen meg semmi potenciális pasi nincs, kivéve az unatkozó nős idősebb pasikat, akikkel szintén nem megyek semmire.


Úgyhogy hajrá lányok :)


30/N

2009. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Talán rossz helyen keresed a párod. Ez egy lehetőség.

Talán túlságosan meg akarod fogni. Ez egy másik lehetőség.

Talán görcsösen akarod, és ez kiül rád is, a viselkedésedre. Ez egy harmadik lehetőség.

Talán túl válogatós vagy. Ez egy negyedik lehetőség.

Talán az eszeddel szeretnéd megtalálni, megfogni és megtartani a férfiakat, és nem a szíveddel. Ez egy ötödik lehetőség.

Sok minden lehet az oka, de ezek java részét át tudod gondolni, és tudod máshogy csinálni. :)

2009. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hiányzik neked. Nagyon szeretnéd. Nagyon vágysz rá.


És hidd el, ez kiül az arcodra, süt a viselkedésedből, a magatartásodból. Ugyanez van fordítva is: amelyik pasi eszeveszetten be akar csajozni, annak valahogy sehogyse sikerül.


Én is így jártam, mint te, csak sokkal korábban feladtam. Valahol 29 éves koromban úgy éreztem, hogy egyedül fogom leélni az életemet, mert nem tallom meg azt, aki hozzám való - márpedig alább nem adom, mert egy rossz házasságnál még egyedül is jobb. Aztán amikor feladtam és elfogadtam az egyedüllétet, sőt, elkezdtem örülni neki, azonnal összetalálkoztam a párommal. (Most 32 éves vagyok, 4 hónapja házas.) Nem egy barátnőm van, aki pontosan ugyanígy járt: amint abbahagyta a kétségbeesett kutatást és elfogadta a helyzetét, rátalált a párja.


Utólag visszatekintve azt látom, hogy amíg magammal voltam elfoglalva és szerencsétlennek éreztem magam, addig ez az állapotom távol tartotta tőlem a férfiakat. Amint azonban elfogadtam magam és örültem annak az állapotnak, amiben éppen vagyok, ez a pozitív kisugárzás szinte vonzotta hozzám a férfiakat. Hirtelen 4 is elkezdett érdeklődni, nekem csak választanom kellett. Hidd el, hogy hihetetlenül vonzó tud lenni az olyan nő, aki meg van elégedve magával és az életével, a helyzetével, aki sokat mosolyog, boldog, kiegyensúlyozott. Nem könnyű ezt elérni, tudom.

2009. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!