Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a gond? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Tényleg elkéne tudnom dönteni az első randi után, hogy most akarok-e járni vele vagy se?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még nem volt normális kapcsolatom.


Furcsának találom, hogy minden fiú az első randit már kézpénznek vesz, azt hiszik, hogyha elmegyek velük moziba akkor már övé vagyok.Tudom, hogy a járás az az időszak amikor megismerjük egymást, de nem szeretném elkapkodni a dolgokat.

Úgy érzem, hogy nekem több kell egy kapcsolathoz mint szimpátia és vonzalom.


Vagy akkor csináljam úgy, hogyha megvan a fent említett két dolog akkor jöhetnek a randik és mondjuk a 3 randi után ha megsém olyan a fiú szakítsak vele?


2010. jún. 14. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:

* el kéne tudnom dönteni


Csak normális válszokat kérek! Köszi:)

2010. jún. 14. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem olyan 5-6 randi


19/F

2010. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem ez egyéntől változó. lehet h 1-2 randi után tudni fogod de lehet h több kell hozzá h dönteni tudj. Nekem még randi sem kellett h tudjam a mostani párom kell nekem, azóta is boldogok vagyunk lassan már 1 éve. :)

18/L

2010. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vibrálás erősségétől függ. Ez lehet az első randi felénél is, de kialakulhat az 5. randin is. Legalábbis ez a tapasztalatom
2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minnél hamarabb alakul ki a tűz kettőtök között annál jobb
2010. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PAsi vagyok, pasi szempontból írom... egy pasi ha elmegy a kiszemelt lánnyal randizni, azt hiszi hogy a csaj őt akarja,közben a francokat... a lényeg, nekem onnan számít "együttlétnek" ha megtörténik az első csók.

Szóval rohadtul nem mindegy. ha megvan minden, szimpátia, vonzalom, és megvan az első csók, onnan számít, szerintem.

Budapest - 180/85 Fekete/barna. 23/F

2010. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!