Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kész vagyok a lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kész vagyok a lányoktól. Alig tudok másra koncentrálni. Nincs barátnőm, de már szinte minden lány elvonja a figyelmemet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy tanulnom kéne. Mégis teljesen elbambulok a lányoktól. Egy haverommal vagyok az egyetemen, a haverom nézi a laptopját meg mindenféléről beszél, én meg egyenesen elnézek a válla fölött a lányokra.


A haveromnak fel sem tűnnek a lányok. Olyan jól elvan. Megvan a saját kis belső világa. Nagyjából nekem is meg lenne. Csak hát. Engem már teljesen leblokkolnak a lányok. Ülök egy asztalnál, írok valamit és közben fordul el a fejem a lányok után.


Eddig valahogy elviselhetőbb volt a helyzet. De most valahogy kezdek megkattanni. Elég fiús szakmát tanulok, viszont elvétve látok néhány lányt itt ott vagy más szakokról. Olyankor, mintha meg lennék zavarodva.


Mit tehetnék? A sportolás segít? Mit és mennyit kéne? Hogyan tudnám fókuszálni a figyelmem? Eddig se volt elég jó a koncentráló képességem, de ha most ez így folytatódik akkor annyi a félévemnek


21f


2012. márc. 24. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj és könnyíts magadon! :) csodákra képes! :D
2012. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán ismerkedni kéne és szerezni egy barátnőt.Képzeld a lányok ugyan ezt érzik.És várják,hogy megszólítsák.csak meg kell találni a megfelelőt.
2012. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem aszem nem lesz barátnőm soha. Szerintem csúnya az arcom. És a lányok valahogy nem olyan fiút szeretnének amilyen én vagyok. Ha valaki kívülről nézné az életem, kb annyit látna, hogy suliba járok és tanulok. Van sok hobbim, de azokra sajnos nem mindig van annyi időm, mint amennyit szeretnék.
2012. márc. 24. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg lányokat, h szerintük h nézel ki, akár itt gyikon! Barátokat, szülőket ne, mert ők elfogultak! Aztán majd kiderül, h lehet-e esélyed a lányoknál.
2012. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
aha persze várják hogy megszolitsák,aztán ha komolyabbra fordulnak behátrálnak,tipikus.Én nekem már a kedvem is elment a probálkozástol
2012. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos eggyetlen megoldas van: dugnod, szeretkezned kell. Benned valami figyelmeztet hogy most jott el az ideje.
2012. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
velem is hasonló volt, de én nem csak a barátom válla felett néztem el, hanem 3-4 közösségi oldalt is bújtam éjjel nappal csajokat figyelve, és még most sem tudok leállni
2012. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nedr4x ***** válasza:
a sportolás minden mértékbe segít.. de mivel már egyetemen tanulsz ezért felteszem felnőtt vagy.. nem igazán számíthatsz arra hogy válogatottsággal hívhatod fel magadra a figyelmet. A figyelmedről pedig annyit hogy eltekerik a lányok a fejed de a rondákat szard le csak akiért érdemes odafigyelned ő rá figyelj oda.. Akivel kapcsolatot létesítenél.. Elhiszem h kanos vagy és minden lányra bepörögsz de csak a legideálisabbat válaszd ki
2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban srácok!


Én is nőbolond vagyok pechemre. Pedig a szakdogámmal kéne foglalkoznom, de most is lányokkal ismerkedem a neten. xD

2012. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mintha én tettem volna fel ezt a kérdést!!! Ülök a könyvtárban és *urvára nem tudok tanulni, mert a gazdaságis stb. csajok elvonják a figyelmemet.! Már teljesen K.O vagyok
2012. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!