Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy terrorelhárí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy terrorelhárítóval? Van itt olyan lány, akinek kommandós/volt a barátja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát volt és ahogy kérdésben irtad csak VOLT(Japcsik kicsinálták)
2012. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerosom, aki egy kulonleges alakulatnal szolgalo katonaval jart egy idoben es eleg rosszakat meselt.


Azt mondta, hogy csomo dologrol nem beszelhetett neki a srac a munkajaval kapcsolatban es hogy csomo razos bevetesen volt (amikrol persze nem beszelhetett, de biztos, hogy nagyon huzos dolgokat is csinalnia kellett), amik kicsit mar elkezdtek felorolni az idegeit. Egyszer a srac rosszat almodott, amikor egyutt aludtak, hirtelen felriadt es reflexbol elkezdte folytogatni a lanyt maga mellett.


Ennek a sracnak ugy tunik, hogy nem birtak olyan jol az idegei a beveteseket... kesobb aztan azt hiszem, szakitottak is a lannyal.

2012. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
most azok a kattogos palik mi? (TEK-TEK-TEK-TEK-TEK)
2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az nem oszt nem szoroz szerintem. én is annak tanulok csak még elég távol van a rendészetből a választás...
2012. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem ettől fogok beleszeretni valakibe. De imádom az ilyen dolgokat, úgyhogy csak előny lehet nálam.
2012. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem biztos, hogy kibírnám egy ilyen pasi mellett. Nagyon aggódós tudok lenni, szerintem engem felőrölne idegileg a tudat, hogy ilyen veszélyes munkája van a páromnak :S
2012. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
alapXD
2012. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak edzőtársam volt annak idején a csapatban. Nyugodt, jófej, normális, srácnak ismertük, a lányok imádták. Aztán egy idő után sikerült 1-nél megállapodnia.

A melóról soha nem beszélt, azt mondta, ami nyilvános, úgyis látható a tv-ben.

2012. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésedre a válasz. Bár már nem aktuális, de ha az lenne, nagyon meggondolnám. (annak ellenére, hogy nagyon érdekel ez a munka) Ezeknek a srácoknak az első a meló, ezután jön minden. Bármikor behívhatják (és be is hívják) őket, sokszor napokig nem kerülnek elő. Ez így romantikusan hangzik, de gondolj bele milyen ez család mellett. Egyszerűen nem számíthatsz rá bármi is legyen otthon!

Emellett zárkózottak, az érzelmeket sikk felvállalni (attól még megélik), gyakran csajoznak, többnek van egyszerre több párhuzamos kapcsolata. Ez persze általánosítás, amit írok, de akiket ismertem, rájuk jellemző.

Azt meg felejts el, hogy a munkáról bármi szó is esik, mert nem fog. Emiatt kár feléjük húzni:) Megverni nem fognak mellette, az biztos:)

2012. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!