Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lány vagyok is lehetek...

Ha lány vagyok is lehetek kommandós?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? Minden ilyen helyen vannak nők is.
2010. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs nemhez kötve. Elég kemény vagy. Szívesen lennék veled kommandós.
2010. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cool.. akkor kommandós leszek.. :))
2010. máj. 31. 06:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Katonaságba akarsz lenni az elit alakulatba?

Mert a rendörségnél nincs kommandó. Azt csak a média találrta ki, mert milyen jól hangzik hogy "kommandósok kapták el...".

2010. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy van-e kommandós alakulat a rendőrségnél mert ha lenne is akkor sem oda hanem a katonasághoz. Szóval igen a katonasághoz szeretnék beállni.
2010. jún. 1. 06:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a hazádat, akkor ajánlom a Véderő Honvédei nemzeti Felszabadító Frontot (én ennek vagyok a tagja), ha igazán kemény vagy, akkor a Magyar Nemzeti Arcvonalhoz is mehetsz, ők igazán profik, sokkal jobbak, mint a Magyar Honvédség (no mondjuk az se kutya), de azért az MNA a legjobban kiképzett alakulat.
2010. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mivel MO.-n nincs olyan alkaulat, hogy kommandós ezért nem igazán lehetséges. Vannak felderítők ahova nem vesznek fel nőket, harci századokban nemtudom mennyire megengedett, de szerintem ott sincsenek.
2010. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!