Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak elsőnek mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak elsőnek mivel indítsak ha tetszik egy lány? LENT

Figyelt kérdés
szinte minden reggel látok egy lányt a buszon és tetszik,oda mennék hozza de azon kívűl h szia mit mondjak neki? nyílván nem akarom egyből h szia tetszel!
2012. márc. 24. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ,hogy elkisérheted e?Vagy leülhetsz e mellé?
2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

-hú de jól nézel ki!ha nem lennék meleg rádhajtanék.

ha elneveti magát,akkor folytatod.


szia!te hiszel az átkokban áldásokban jóslatokban?

ha hisz,akkor jósolsz a tenyeréből.


nem te voltál az aki tegnap összeverekedett egy másik csajjal a megállóban?

nem,nem.

de biztos te voltál,miért tagadod?mosoly

aztán belebeszéled,hogy ő volt,közben végig nevetsz és biztosítod róla,hogy nem szégyen az ha jól bunyózik.

2012. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tolonganak a buszon és alig van hely kérdezd meg tőle, leülhetsz-e. Bízom benne megengedi. Ezután kérdezd meg hova jár suliba, kérdezz tőle mértékkel, humorral és hagyd hogy ő is kibontakozzon. Ám csinnyán a témákkal, mert ha összejön valami akkor mindig, vagy sokszor fel kell tudni mutatni újat hogy ne legyél unalmas srác. Remélem segítettem.:)

16/f

2012. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak lazán. Ha izgulsz, az nem vezet semmi jóra. Persze izgulni fogsz, de el kell palástolnod.


Én már csináltam ilyet, buszon. Persze izgultam, de jól jött ki az egész.


Odamentem, rámosolyogtam:

-Szia! xy vagyok... Megkérdezhetem a neved? Minden reggel látlak a buszon és már meg akartalak szólítani...

Erre remélhetőleg elmondja a nevét. Ezután el lehet kezdeni csevegni, megkérdezed suliba megy-e, mindig ezzel a busszal/ekkor jár-e, hova jár suliba stb. A végén szépen mosolyogva elköszönsz. Majd egy pár napig fűzöd reggelente a buszon, aztán a harmadik-negyedik alkalommal elkéred a számát.

2012. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!