Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok a lánnyokkal barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a lánnyokkal barátkozni, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nem tudom,hogy kell egy lánnyal összehaverkodni.Eddig nem volt egy lány haverom sem,mert én a lányoktatól vagy többet akartam eddig vagy nem érdekeltek.

Hogyan tudnék lány haverokat szerezni?Szeretnék jóban lenni a lányokkal is.


2012. márc. 25. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajts rá egy olyan lányra, akiről tudod h nem jössz be neki külsőre!
2012. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az is befogja adni a derekát,meg nem ráhajtani akarok mert akkor én fogok szenvedni,hanem brátokat akarok
2012. márc. 25. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan csaj, akire haverként tudok gondolni, max a gyerekkoromból ismerek. Férfi-női barátság nem létezik és felesleges is.
2012. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz lány haverokat?
2012. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Férfi-női barátság nem létezik és felesleges is."

Ja, az ilyenektől jönnek ált. a hülye kérdések, hogy lányok szerintetek...

Vagy van bennük akkora magabiztosság, hogy ők aztán ismerik a nőket, majd haverokkal sörözve okosoznak, hogy miért ilyen hülye a barátnőjük mi a szart akarhat, miért csinálja ezt...

Igen, totálisan fölösleges lepacsizni egy két nővel akik amúgy nem jönnek be külsőre, nincs jó helye a magnak, kérdezni meg itt ez a remek oldal, így nincs értelme privátban megbeszélni a havercsajjal azt amit az Ő által képviselt nemben nem értesz, inkább itt olvasni olyan akár tudatlan tinik véleményét, akiket nem is ismersz sőt azt sem tudod, hogy egyáltalán melyik nemhez tartozik.

2012. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huhh, ha barátkozni akarsz velük, nagyon megorrolnak.
2012. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:39 Havercsajjal megbeszélni ugyanúgy nincs értelme, mert a nőket a nők ismerik a legkevésbé :)
2012. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!