Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire félénk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire félénk? Hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Egy fiú udvarol nekem, el is hívott már, de azt mondtam, hogy szeretném, ha egyik bnőm is jönne velünk. Nem merek kettesben lenni vele, mert akkor nagyon zavarban vagyok. De viszont..imádom a közelségét. Legszívesebben a nyakába ugranék és nagyon vágyom az ölelésére.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire félős? Nagyon félek, hogy a félénkségem miatt "le fog mondani" rólam.

(Nem volt még kapcsolatom.)


2012. jan. 27. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mert még érintetlen kis leányka vagy..akinek szemezésen vagy beszólásokon kívül nem volt szorosabb kapcsolata fiúkkal....


még friss hús vagy, és friss a lelked is és nem vagy még elrontva!

2012. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1) Mondd meg neki

Tényleg!

Mondd el, hogy zavarban vagy.

2012. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjen veled a barátnőd!Csak-nyugi-nyugi!Itt az idő hogy egy kicsit elengedd magad!Sok sikert! :)
2012. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem fog..hülyének tartani?

Egyébként ezen én is gondolkoztam, csak azt hittem, hogy hülyeség. Valami olyasmire gondoltam, hogy azt mondom neki, hogy ne értse félre, én kedvelem őt, csak eléggé félénk vagyok. Ez jó lenne így?

2012. jan. 27. 20:26
 5/18 anonim ***** válasza:

1-es vok.


igazából teljesen mindegy h mit mondasz neki, h félénk vagy meg stb....tökmindegy mit vallasz be neki, AKKOR sem fog neki tetszeni h a barátnőd is megy, azaz k*rvára nem fogja díjazni.


gondolom ilyen 15-18 éves fiúról van szó...

2012. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének tartani, sőt... ha tényleg tetszel neki, akkor egyrészt nagyon aranyosnak fogja tartani a zavarodat, másrészt kihívásnak is fogja venni, hogy azt legyőzze.
2012. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: kicsit keményen mondod, de igazad van!
2012. jan. 27. 20:39
 8/18 anonim ***** válasza:

1-es vok.


Igen kemény vagyok és túl őszinte. Ne haragudj!


De akármilyen nyálas dumát is kapsz itt vagy választ, nem fog neki tetszeni!

Persze nem biztos h nem-et fog mondani...de az is lehet h igen.

2012. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem haragszom. Inkább köszönöm az őszinte választ! Ami mellesleg nagyon hasznos is. Ment is a zöld kezecske.

Remélem nem fog elutasítani. Mert..nagyon kedvelem őt.

2012. jan. 27. 20:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet látni egy lányon, ha zavarban van és kedveli azt, aki ezt kiváltja belőle. :) Ha kettesben maradnátok, tutira zavarban lenne ő is, és az úgy jó, a te esetedben. :) Próbálj majd kezdeményezni, puszival mondjuk, ha nagyon összeakadnának a szemeitek. :)
2012. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!