Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el, vagy várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy várjak rá?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult történet, köszönöm aki elolvassa és válaszol. :)

Szóval megismertem egy srácot: Tomit. Szórakozóhelyen találkoztunk, utána hetekig, hónapokig beszélgettünk minden nap szinte interneten. Egyik buliban elég közel kerültünk egymáshoz, összebújtunk, ölelés és puszit adott az arcomra. Sajnos egy legközelebbi bulin volt egy zűr, megbeszéltük, de szerintem ebből kifolyólag nem alakult akkor tovább a dolog vele. De mégis sokat hülyéskedtünk azzal hogy odaköltözök hozzá, meg hogy ott fogok aludni. Utána valamilyen okból kifolyólag abbamaradtak a beszélgetéseink. Nem beszéltünk többet. Decemberben egyik közös haverunk szülinapján találkoztunk. Odajött hozzám, leült mellém, beszélgettünk. Kiderült, hogy mindketten azt hittük hogy haragszik a másik ránk. :) Ezután se nagyon beszéltünk interneten. Utána ő összejött egy lánnyal, de nagyon hamar szakítottak. Később körülbelül a semmiből ismét feltűnt Tomi. Rám írt facebookon, elkezdtünk beszélgetni, nagyon jól elvoltunk. Elhívott magához is. Volt egy disco, ahol kb. egész este vele beszélgettem. Buli végén megkérdezte hogy kikísérem-e, mert mennie kellett. Kint megöleltük egymást és puszit kaptam. Rá egy hétre elmentem hozzá éjszaka egy kisebb buli után. Filmeztünk, majd megcsókolt. Egész éjszaka összebújva voltunk és csókolóztunk. Viszont utána reggel ahogy kikísért a buszhoz nem volt már semmi. Interneten se ír semmit, hogy találkozzunk vagy akármi. Elbeszélgetünk, de csak általános dolgokról. Azt tudom róla hogy nála idő mire kialakulnak az ilyen dolgok, de azt is tudom hogy nem az a fajta aki csak úgy csókolózik más lányokkal. Szerintetek várjak még rá, vagy nincs értelme? Bocsi tényleg elég bonyolult a történet :/

17/L


2012. márc. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

boldog vagy így egyedül? Ha igen, akkor ne várj.

Találsz jobbat? Ha nem, akkor várj.



De addig is légy nyitott, hátha jön valaki tetszik neked ás ő is neked és nem csak kis lépésekbwwn hLd.

2012. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen értelmes lány vagy, :O szerintem tudod mi a helyes, ha nem érzed azt, hogy vele jobb lenne minden, akkor hagyd, de ha igen, akkor se várj, kerítsd elő. ;)


:)

2012. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább hagyd mert ez nem állapot hogy 'szökőévben' 1x taliztok és más semmi. Így ennek nemsok értelme. Találsz jobbat mert vele nem lennél boldog ;)
2012. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nagyon kedvelem a srácot, sokat gondolok rá. Szerintem ha arra kerülne a sor, simán belemennék vele egy kapcsolatba.

De egyszerűen nem tudom, hogy mit higgyek. Szerintem még ő sem tudja mit akar.

Azon gondolkodtam, hogy valamikor megkérdezem hogy most mégis neki mi a célja velem, és akkor letisztáznánk a dolgot. Csak mivel tudom hogy nála idő kell a dolgok kialakulásához, nem akarok tolakodó lenni.

2012. márc. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!