Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra a szexis női láb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
sz3xis b4zdmeg :D
2012. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Amik a nyakamban vannak.
2012. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azigenezigen! Te ritka hülye vagy!
2012. márc. 25. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
leginkább szőrtelen, ápolt, nem saskörmök díszítik, genetikai tényezőket beleszámítva formás. Ilyesmi. Normál kereteken belül széles csípő párti vagyok, tehát ha van egy nagyon pici husi a combon, nem zavar.
2012. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zvonko drága már megint te! Kicsit unalmas vagy már, hogy soha nem tudsz értelmesen válaszolni...
2012. márc. 25. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép feszes a bőr rajta, kicsit husis, látszon rajta az edzettség, legyen a vádli is munkált, narancsbőr ne legyen, a színe szép barnított Picit, (az egész csajnak) + gyantázva legyen, mert az a kedvencem. :P jóéjt:)
2012. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az enyém általában nagyon tetszik nekik, mert hosszú és formás. nem túl vékony, nem narancsbőrös, és feszes. ennyi a titok. :)


mondjuk a héten bicajozás közben jól nekiütöttem a bicajnak, hát akkora folt van a térdemen, olyan színváltós, először kékes volt, ma meg már zöldül, lilával a közepén... hja, erre nem biztos, h buknának. :D

2012. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Izmos, vastag, feszes, sima, hosszú.
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hülye, mert egy ilyen kérdésre válaszolok? :D Te eszetlen (gondolom nő vagy) buta liba, tudhatnád, hogy mindenkinek más jön be, de előnyben vannak a formás, hosszú borotvált lábak (nem hiába vannak ilyen nők a plakátokon ;) ). Ne hülyézzél te senkit, amíg ilyen kérdéseket teszel fel.
2012. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!