Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ciki ha egy nő ennyire...

Fiúk! Ciki ha egy nő ennyire lapos? Vagy esetleg attól még lehet szexis? Nektek bejön?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
hát, ha a többi része oké... :D
2011. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
én pl kifejezetten a körte alkatú csajokat szeretem... kicsit több feneke meg combja lehetne de a mellével nincs gáz.
2011. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
VV Zsófi pl iszonyat lapos, de mocskosul izgató csaj.
2011. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 just.me ***** válasza:
100%

Ha a srác igazán szereti a lányt, akkor nem érdekli, mert így fogadja el. Senki sem tökéletes.

És általában a kis mellű lányoknak szép formás fenekük van, a nagymellű lányoknál általában meg lapos fenék van.

Kivételek mindig vannak, de én ezt vettem észre a többségnél.

2011. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se sokkal nagyobb:D és még senki se panaszkodott rám
2011. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sem,viszont én gátlásos vagyok miatta.Azonban a fenekemre nem volt még panasz,bár én nagynak találom.
2011. jan. 10. 08:37
 7/7 anonim válasza:
szerintem nem gáz. Az viszont undorító szerintem, ha valaki olyan vékony, hogy kilóg a csípője meg látszik minden csontja.:S
2011. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!