Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyarországról vennék 1969-es...

Magyarországról vennék 1969-es ford mustangot veteránvizsgával csak az a gond h én szlovákiában élek, mit kéne csinálni a papírokkal h itt forgalomba hejezhessem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ha meg tudnád oldani h ha már a kocsi magyar akkor Te itt Mo-n elintézed a bejelentett lakcímet és akkor itt is ott is gond nélkül lehet használni és még a forgalomba helyezést és a vámot se kell befizetned.

ez ugyanaz a modszer amit nálatok szlovákiában az autókeresek csinálnak. nekem is kinti lakcimmel lett behozva a H2

2011. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ de azt hogyan lehet mi a menete?Elóre is koszonom
2011. máj. 11. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
1 ismerősnél v az autó tulajának a lakására elintézed vagyis h ideiglenesen az a lakhelyed de ezt igazán 1 autókereskedő tudná elmondani h mi a pontos menete, mert nekem is ugy adták a kocsit készhez mikor vettem h már megvolt a bejelentett lakhelyem, mondjuk azóta se tudom h hol van az a lakhely pontosan mert sosem jártam ott de még v 30an vagyunk bejelentve oda :D
2011. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja és arra a bejelentett lakhelyre van bejelentve a kocsi is és aki ott lakik az mindig elküldi nekem is a kocsira érkező leveleket, csekkeket.

ez nekem annyiba kerül h minden levélnél atutalok neki 1500 ft-ot

2011. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom ezzel hatalmasat segítettél.

Még utánajárok h h is megy ez pontosan.

2011. máj. 12. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

a jól tudom 500 euróba kerül elrendezni mindent a kocsihoz.

legalábbis sok használtautó kereskedő így hírdeti a kecskepásztorok őshazájában vagyis szlovákiában.

tehát szerintem nem olyan nagy macera és van akik ezzel foglalkoznak némi pénzért biztos elrendezik.

Csak legyen meg a eredetvizsgálat a kocsiról vagyis a kontrola orginality rövidítva KO de hogy ezt most hol is állítják ki azt nem tudom de azt hiszem itt szlovákiában kérdj meg egy olyan embert aki a környékeden autóbehozatallal foglalkozik,rengeteg ilyen ember van,biztos tud mondani neked infót esetleg el is intéz neked mindent.

2011. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!