Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, és mondtam is neki úgy egy éve de ő "ribinek" tartott mert kavartam az egyik haverjával ezért nem akart tőlem semmit. Azóta voltam másokkal, de most találkoztam vele és annyira nézett de nem jött oda mert a barátaival volt. Sajnos másik iskolába jár, de nekem még mindig tetszik. Úgy tettem mintha nem figyelnék rá és elkaptam a tekintetem de ő nézett tovább...
2012. márc. 25. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon foglalkoznék veled ezután se a helyében. Aki ribi, az is marad.
2012. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem vagyok ribi... akkor még nem is ismertem mikor a haverjával kavartam... és nem akarom ennyiben hagyni mert nekem tetszik és szerintem én is neki mert nem tudom mi másért bámult volna mert nem volt rajtam semmi különös...
2012. márc. 25. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha azok után h leribizett még közel akarsz kerülni hozzá akkor gratulálok..

én a helyedben csak megmutatnám neki mit vesztett ezzel a húzásával.

2012. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!