Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csinosabb, jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csinosabb, jobban néz ki, attól miért félnek a férfiak? Miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 14:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja, minden jó csajnak van pasija, de azzal is össze kell jönni vmikor, nem?? :):) Amúgy pont ezért nincs, mert a pasik félnek tőlem. Ez van.
2009. jún. 14. 15:34
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen megismerkednék veled! Hol vagy elérhető?
2009. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindig igaz, hogy a jó csajoknak mindig van pasijuk! Mert ha a csaj tényleg jó (okos, és szép; általánosítva), de nem csípi a bulizós partiarcokat, akik közelednek felé, viszont a normális, szerény fiúk nem mernek hozzá odamenni, akikkel a csaj szívesen megismerkedne. Ebből a szempontból már nem is olyan szép az élet...
2009. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Na, ez jó. Próbálkozom, és lepontoznak! Ezért nem közeledünk nagyátlagban. Még csak annyit se kaptam, hogy kopjak le. Ez jó volt egy tudományos kísérletnek. De tényleg, találkozhatnánk valahol, legalább nem mondhatnád, hogy nincsenek próbálkozók. Ha nem jönne össze, akkor se dőlne össze a világ...

De beszélve egy másik dologról, ami sokkal inkább illik a témához. Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de velem már megesett, hogy azt mondták, hogy legyünk barátok. Majdnem belehaltam, mert én nem csak úgy odamegyek egy lányhoz, én előtte már ismerni szoktam. És elég rossz, amikor érzed, hogy van bennetek közös, jól elvagytok, és mégsem. Az persze nem reális, hogy elmenj vele randizni, csak azért, mert odament hozzád. De megértheted, ha neked rosszul esik, ha nem mennek oda, nekünk meg rosszul esik, ha nem jön össze. És a nem jön össze a rosszabb, hiszen azzal te győzelmet aratsz. Ez ilyen férfi lélek. És a nőknek mindig megvan az ideáljuk, abból nehezen engednek.

De abba is bele lehet gondolni, hogy az ideáloknak általában halomszámra vannak barátnőik... Akiknek meg nincs, azokat a szép nők (de nem feltétlen csak azok) visszautasítják. Hidd el, az önérzet, az önbecsülés eléggé sérülékeny dolog!

2009. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kösz, de nem ismerkedem neten keresztül. És én felpontoztalak.

Amúgy meg nem hiszem h egy visszautasításba vki belehalna...Engem az sokkal jobban zavarna, ha utólag megtudnám hogy összejöhettem volna vkivel és csak azért nem lett semmi, mert nem voltam elég bátor.

És szerinted/szerintetek milyen EGYÉRTELMŰ jelet lehet adni, amire a pasi tuti kezdeményez.

2009. jún. 14. 16:35
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Olyan még sose volt, hogy utólag megtudtam volna, hogy összejöhetnék valakivel...

Egyértelmű jel? Olyat még soha nem kaptam... Egy meggyőző pillantás, egy mosoly, talán. Vagy, ha szemezel vele.

Egyébként, most jut eszembe, nem értem, hogy miért kellene a fiúknak kezdeményezni? A lányok is képesek rá, sőt... Ha odamennél valakihez, aki tetszik, biztosan bátorítanád. Vagy netán te is félsz a visszautasítástól?

2009. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azért kell a férfinek kezdeményezni, mert a nő csábít, a férfi pedig hóhít. És szerintem így izgalmasabb, nekem sem kellene egy olyan olyan nő, aki nagyon nyomúl, ákármennyire jól is néz ki. Férfiben is jobban szeretem, ha egy kicsit távolságtartó, utálom ha túl kedves, nagyon sokat bókol. Izgalmasabb, mint az ha tudom hogy teljesen odavan értem... ilyen vagyok.
2009. jún. 14. 17:11
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

hát én meg szoktam érezni hogyha bejövök valakinek... nemtudom igazán miből.. lehet hogy csak többször néz rám, vagy zavarbajön.. de ha egy csinosabb lány mellett megyek el pl az utcán, akkor nem látok mást, csak egy nagy adag önbizalmat és egy tökéletesen sminkelt arcot.. (ez nem leszólás..) csak arra értem hogy nem adnak semmilyen jelet.. ezért nem is szoktam megszólítani őket.. lehet hogy Te adsz jeleket egy pasi felé.. és ha az a pasi tapasztaltabb, biztosan veszi a lapot és odamegy... :)

19/F

2009. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Azért kell a férfinek kezdeményezni, mert a nő csábít, a férfi pedig hóhít."

Te is az egyenjogúság ellen küzdesz?

Szerintem ez kicsit már elavult szemlélet. Így ne csodálkozz, hogy kevesen szólítanak meg.


Amúgy egy kép sokat segítene...

2009. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem segítene egy kép, mert nem konkrétan rólam van itt szó. Szerintem más nőt is zavar hogy a pasik félnek odamenni hozzá... Különben sem lehet ide képet belinkelni.
2009. jún. 15. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!