Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény az arab férfiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény az arab férfiakról?

Figyelt kérdés
Nekem van egy arab barátom, akivel már régóta beszélgetek, és ugyérzem szerelmes vagyok! ő jön ide hozzám magyarba, és tervezzük a közös jövőnket! Tényleg van az arabok között sok hülye, de csak ugy mint bármelyik országban. Mi interneten láttuk eddig csak egymást, de elmondhatom hogy ő tényleg normális! Tudom ez hülyeségnek hangzik, de ugyanígy interneten sajnos volt alkalmam megtapasztalni más arabok stilusát is és ők valóban érzéketlenek voltak. Viszont a mostanival tényleg komoly, és ha minden jól megy nemsokára jön is! Szóvaligazából a tapasztalatokról szeretnék érdeklődni. Meg hogy ha csak látogatóba mennék ki vele, miután itthon összeházasodtunk akkor is rosszra kéne számítanom? Bár tudom ezt embere válogatja, de érdekelnének a vélemények.
2012. márc. 26. 03:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ő jön ide, és itt telepedtek le, az még talán rendben van. Viszont te ne menj oda, még látogatóba se összeházasodás után, mert számtalanszor előfordul, hogy hazai környezetben, a rokonság biztatására még az addig normálisnak tűnő arab férfiak is meghibbannak. Nőként és hitetlenként neked ott semmilyen jogaid nem lesznek...
2012. márc. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Siita vagy szunnita?
2012. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
kö*csög bu*zik.
2012. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MarySue ***** válasza:

Én se mennék ki a helyedben... ne haragudj, nem lelombozni akarlak, tök jó, ha szerelmes vagy, de ha hazamegy, megváltozik, mert így szocializálódott. Ettől nem lesz rossz ember, csak különbözik a kultúránk. És az arab kultúra nem a nőpárti szemléletéről híres ugyebár :/

De ne nekünk legyen igazunk, kívánom, hogy legyél boldog!

2012. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TijuMK ***** válasza:

szia

Nekem is arab a barátom, lassan 3 éve vagyok vele együtt de nem vagyok a felesége, szerintem ne siess el semmit, én is szerelmes vagyok belé, de még nem érzem azt hogy anyagilag helyt tudnánk állni mint egy pár és ezt ő is belátja. Amúgy nem lehet általánosítani az arabokat persze nekik a házasság szent meg általában a nő nem egyenrangú velük, de ki kell ismerni a párod még mielőtt fejest ugrassz bármibe is. Amúgy ha ő jön ide az komoly, mármint nem egyszerű a vízum és a behívó levél intézés, tapasztalatból mondom.

Én is az interneten ismertem meg a barátom, és kimentem hozzá Marokkóba, de csak fél év ismeretség után. Szerencsére teljesen hasonló felfogásunk van, és nagyon nyitott és rugalmas. A családja is kedves, teljesen elfogadnak bár én a megszoksz vagy megszöksz kategóriás ember vagyok. Egyedül a vallás nem összeegyeztethető mert ő muszlim én katolikus és soha semmiért nem térnék át az övére, hát próbálkozik tudomásul venni, de nem egyszerű.

Szóval lényeg a lényeg, ne kapkodj a házassággal, én legalábbis azt vallom hogy egy házasság jó esetben egy életre szól és nagyon súlyos és komoly döntés.

2012. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Képes lennél hozzámenni feleségül úgy hogy még nem találkoztál vele soha?


Mi van ha büdös a szája?

Ha rohadnak a fogai?

Ha agresszív?


És ez csak néhány példa volt.

2012. ápr. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem jol néznek ki
2012. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek és sikerült megnyugodnom most,azt kommentelőt meg külön kiemelném aki trágár szavakat használt,de ne általánosítson, ha csak nem magából indul ki!
2012. máj. 12. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval eddig még csak az interneten ismerkedtetek, de már a közös jövőt tervezed? Te jó ég! Az,hogy milyen kis naiv vagy, csak másodjára jutott eszembe. Elsőre az, hogy sajnálom ezt a lányt, nyilván nem hallott még elég rémtörténetet, akármi történhet vele.
2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen,tudom hogy naív voltam.nagyon is.azóta történtek bizonyos dolgok és ritkán sőt mondhatni soha nem beszélünk.otthon nagy gáz van nála, de néha felbukkanik és elmondja h. mennyire szeret.utoljára szülinapomkor jött augusztus 4 én skypra csak azért h. megköszöntsön.aranyos meg minden, tényleg szeretnivaló,de ebbe én beleuntam és azóta van barátom már itthon,bár az sem igazi.tényleg köszönöm majdnem mindenkinek a kommenteket,aranyosak vagytok és sokat segítetettek! :)
2012. szept. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!