Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hittem volna hogy 70 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hittem volna hogy 70 éves korom előtt megérek hasonló. Mi lehetett az oka? :O

Figyelt kérdés
tegnap a barátommal buliba voltunk!de kb éjfélkor már haza is jöttünk!nálunk aludt! én egy nagyon kicsit becsiccsentettem... éppen hogy!ő meg berugott... de nem volt olyan vészes! egész normálisan viselkedett... a házunk előtt még megállt hugyozni(!) beértünk a szobámba én átöltöztem(nem volt 5 perc se az egész)és mire végeztem már aludt... elég mélyen tud aludni reggel felé arra ébredtem hogy közelebb mentem hozzá hogy vizes a párnája... felkeltettem hogy fordítsa meg mert tiszta nyál lett... megfordítja mondom neki még mindig vizes mi van itt? körbetapogatunk az ágyon ő tök megrémült hogy mi ez... és kiderült hogy bepisilt azért "vizes" minden! mindkettőnk számára nyilvánvaló volt hogy mi történt... megkérdeztem hogy mi a baj ? meg van e valami problémája! azt mondta nincs semmi! azt igazából nem mondtuk ki hogy mi történt .... én mondtam neki hogy kimegyek wc re (ezzel jó példát mutatva neki XDXDXD) és még jó sokáig ott hagytam a szobába had szedje össze magát stb... azért ez elég gáz 18 és fél éves létére... én nem mondtam neki semmit utána se! nem akartam hogy rosszul érezze magát! de az most mitől lehetett! csak annyi hogy berugott és nem érezte ? mert mondjuk szerintem ez kevés ahhoz mert nem volt olyan állapotban... vagy lehet lelki problémája van? (átlagos fiú sok haverral & baráttal és az én haverjaim is nagyon szeretik... dehát nincs kitéve napi csúfolódásnak stb... ) vagy esetleg drogot fogyaszthatott ? vagy mitől lehetett ez ?
2012. márc. 25. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csattrészeg volt. Ha máskor nem fordul elő, akkor semmi gond.
2012. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDD

megszépítetted az estém xD

amúgy nem kell ehhez drog, egy haverom annyit ivott eyszer hogy a kádban aludt el és szintén bepisilt.:)

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerint nem volt beszámítható állapotban előfordult már ismerősömmel hogy kutyával beszélgetett az csak egy fokkal jobb ennél..
2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
aki nem tud magáról, az be is szarik akár, hugyozás az még hagyján. egyik haverom már járt így.
2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

naa eezz gyerekek ez gáz!

kicsi a péló?

olvasd el ezt van rosszabb is

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én ebbe csak egyet nem érted: Hogy lett a párnája pisis?
2012. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a párnája az nyálas lett :D
2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok doki.

Az ágybavizelés kisgyerekkorban szokott előjönni, amikor valami recesszió áll be a fejlődésben. Tehát ha pl egy ilyen nemtom 6-10 éves gyerek elkezd ágybapisilni, akkor az valszeg családi problémákat jelent.


Viszont ő 18 éves. Nem hiszem, hogy családi problémái lennének. Sztem rendben van a lelki világa, bár beszélhetnétek erről.


Sztem attól pisilt be, hogy nagyon részeg volt és valami ilyen agyi funkció rovására ment már az alkohol. Valszeg fokozódott a kiválasztása is, tehát nagyon kellett már pisiljen, de eltompultak az érzékei és nem érezte.


Én úgy gondolom, hogy itt nem ez a fő probléma. Persze kellemetlen, de megeshet, hogy valami sérülés következtében ilyen helyzet előáll. Inkább az fura, hogy nem zavar, hogy a pasid annyira kegyetlenül részegre itta magát veled.


Egyszer ilyen brutál vizelési ingerem nekem is volt, energiaitaltól, és úgy hogy indulás előtt voltam mosdóba otthon, és kb 20 perc után a buszon úgy rámjött, hogy azt hittem végem van. De kibírtam valahogy még a mekis mosdóig. Utána meg még1szer a suliban is.

2012. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!... hát látod... ő megoldotta azt is hogy a párnája se ússza meg szárazon XD
2012. márc. 25. 19:41
 10/15 A kérdező kommentje:
ugyan már! nehogy azt hidd hogy nem zavar! eléggé rosszul esik... és nagyon szánalmasnak tartom hogy idáig jutott ! még az anyám előtt is kellemetlenül éreztem magam ... de szerencsére nem kérdezgetett hogy mi történt az ágyneművel csak kimosta...
2012. márc. 25. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!