Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél évvel ezelőtt ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évvel ezelőtt ezen az oldalon megfogadta, hogy barátnőt szerzek, nos ma lejárt az idő és kudarcot vallottam. Miért nem kell manapság a lányoknak a kedves, odafigyelő, érzelmes ám nem állatra kigyúrt és nem is nagydumás középponti figura párként?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 23:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*megfogadtam
2012. márc. 26. 23:13
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
a magas kimaradt a leírásból :/
2012. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
nekem tökös srác kell nem aki rinyál
2012. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol, milyen körülmények között és hány lánynál próbálkoztál? Mik voltak a reakciók? Milyen lányoknál próbálkoztál?
2012. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Te képzeled be magadnak, hogy nem kellenek nekünk az ilyen srácok. (Azt mondjuk elismerem, hogy a valóság sokszor csal.)

A normális lányok rátok várnak!

2012. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miket tettél azért, hogy sikerüljön(ne kamuzz!)?

Ha nem tettél meg eleget akkor ne várd, hogy a sültgalamb a szádba repüljön..

2012. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

1.Napi rendszerességgel neten is ismerkedem, volt pár rendes lány, csak vagy foglalt volt vagy annyira messze élt vagy én nem jöttem be nekik külsőre vagy ők nekem külsőre.


2. Élőben is leszólítottam ismeretlen lányokat változó reakciók voltak természetesen volt, aki nem bánta, volt, aki durván tett, volt aki kedves volt és megadta az elérhetőségét és volt a leggyakoribb a van barátom szövegű kategória (ami részben igaz is volt, mert kiderítettem 100%-ra )

2012. márc. 26. 23:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Figyelj ,szerintem itt a gondolkodásoddal van a baj.
2012. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:43


Ezt kérlek fejtsd ki bővebben!

2012. márc. 27. 00:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Na majd en kifejtem neked, ha elarulod, h honnan vetted ezt a baromsagot, h eleg, ha odafigyelo vagy meg kedves es akkor hasra fognak esni toled a nok?meg, h ez foleg regen volt igy?valamiert a sok szuz fiu ebben a hitben el...
2012. márc. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!