Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiú, akivel ismerkedtek, és tetszik nektek, meg a belsője is szimpatikus, de nem igazán beszédes, (de azért nem egy mogorva figura, és van egy kis humora) az zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Huszonéves korosztályra gondolok.
2010. júl. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nálunk is ugyanez a szitu. Ha van kedve akkor be nem áll a szája (főleg társaságban), de ha olyanja van, akkor csak egy "aha", "ühüm" és hasonlók telnek ki tőle. De attól még szeretem :)
2010. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, 27 éves a párom (csak mert írtad, hogy a huszonéves korosztály érdekel).
2010. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedés elején nálunk is így volt, féltem is tőle, hogy így marad, mert akkor az nem lenne jó ..:S de amint egyre jobban megismerkedtünk, benem áll a szánk...:D és mostanra nagyon jól kijövünk, össze is jöttünk 3,5 hónapja már :)
2010. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolat elejen szokott ez igy lenni majd idövel felenged aztan majd gyözd halgatni. ;-)


26 F

2010. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabriell88 ***** válasza:

Én most pont egy ilyen sráccal ismerkedek:)

Engem egyáltalán nem zavar:)

Van aki nehezen nyillik meg...

és türelem rózsát terem:)


Angel

2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a srácok az elején beszédben visszafogottak. lehet ezt a képességet hagyják a lányoknak az elején:D nálunk is így volt, hogy én rengeteget beszéltem, barátom,meg alig mondott valamit. de nekem ez tetszett,mert jó volt kihúzni belőle a szavakat:)
2010. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején én is mindig kevésbé beszédes vagyok de ha kialakul a dolog akkor be nem áll a szám. :D
2010. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!