Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmetek kedvéért lógnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmetek kedvéért lógnátok 1 napot a suliból?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2012. márc. 27. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
kevesebbért is lógtam már elég sokat :D
2012. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gimiben megtörtént!
2012. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyet igen, többet nem szívesen :)
2012. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Kedvtelenségből is előfordult anno...

2012. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan suliba lennék, ahol 5 kiányzásért már baj van :))
2012. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Evelynxx ***** válasza:
Csak én gondolom azt, hogy ha szeret, nem kérne tőled ilyet?:S Az én barátom jobban odafigyel arra, hogy eleget tanuljak, és nemrég mondta is, hogy senki kedvéért se (még az övéért se) hanyagoljam a sulit:)
2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Evelynxx igazad van az biztos, hogy tőlem sem kérne ilyet. Én ha lógnék csak azért tenném mert ÉN akarom és úgy látom, hogy nem lesz ettől baj. De úgysem teszem meg mert nem lehet :))
2012. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Evelynxx:


Igazad van. Egyszer átlógtam hozzá reggel (beteg volt), anyukám áldását adta rá, nem voltak fontos óráim, de ő nagyon leteremtett, hogy az iskola fontos, és több ilyen nincs. :)

2012. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ő kéri valami hülyeségért az "nem szép dolog". Ahogy írták, nem kérne ilyet normál esetben. De ha mondjuk arról van szó hogy hülye voltam és vissza kell szereznem, vagy valami fontos dolgot kell megtennem érte, akkor persze
2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!