Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tennétek meg a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Mennyit tennétek meg a szerelmetek érdekében?

Figyelt kérdés
Arra gondolok például, hogy mennyire küzdenétek azért, hogy az akit szerettek a tiétek legyen. Hányszor csinálnátok esetleg hülyét magatokból annak érdekében, hogy megszerezzétek? (Ha kicsit is reménykedtek abban, hogy lesz eredménye ennek).
2011. márc. 9. 19:19
1 2
 1/12 Norb66 ***** válasza:
A válasz egyszerű: bármit megtennék érte.
2011. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Láttad már a Cinema Paradiso című filmet?


Ha még nem, mindenképp nézd meg!

Ha már láttad, akkor tudod, mire, melyik jelenetre gondolok.

2011. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Nem, még nem láttam, de most utánanéztem, érdekesnek tűnik, majd megnézem.:D
2011. márc. 9. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
fél évig "küzdöttem" a lány kegyeiért. Volt olyan ekkor, hogy az előző félévben letett egyik tárgy vizsga tételsorát is újra megtanultam, csakhogy tudjak neki segíteni és magyarázni. És még hasonlók. összejöttünk, de nem voltunk sokáig...
2011. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ma 19.30


Ez jó, igazi papucs-sztori. (mármint az újratanulás)


Őrület, hogy egy-egy punciért a férfiak mennyire meg tudnak őrülni. (Sírhant Művek)

2011. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én bármit megtennék, ha látom esélyét annak, hogy pozitív elbírálás lesz a vége a dolgoknak.
2011. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19:34 roszul gondolkozol :) Te sem voltál még szerelmes soha. Nem baj, majd megtudod 1x...talán...
2011. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hülyét nem csinálnék magamból, de ha együtt lennénk és kérne valamit, bármit megtennék érte. Jó esetben ő az, akinek majd 70 évesen a kezét fogom és örömkönnyekkel nézzük az unokák fényképeit. Hogyan tagadhatnék meg az életem egyik alapkövétől bármi olyat, amit megtehetek? :) 22/L
2011. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ixdecske ***** válasza:
Én lány vagyok de a barátomért akár az életem is odaadnám nagyon imádom és soha nem akarom elveszíteni bármit megtennék ellene
2011. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19.34-es vagyok.


Dehogynem, voltam már szerelmes, épp ezért írtam, amit írtam. Tudom, mekkora ostobaságokra vagyunk képesek a nőért, de persze amikor még szerelmesek vagyunk, ez nem tűnik ostobaságnak, csak később jövünk rá...


Minden férfi fényes csizmaként kezdi, végül elhasznált papucsként végzi. (Ismeretlen)

2011. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!