Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van 1 barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van 1 barátnőm elégé fiatal 13 éves én 15 egyik nap sírva jött oda hozzám . és be vallotta hogy azt a pasit akivel elöttem járt le szopta . De edig tök jól meg voltam a lánnyal de most szerintetek dobnom kéne ezért hát mégis csak 13 éves?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Iszik, sz.op 13 éves kora előtt?Szerintem keress valami normális csajt, ez elég ri.bancnak tűnik már ne haragudj.

És mi az, hogy leitatták?Esetleg azt hitte, hogy amit itatnak vele, az az esti kakaó?Ugyan már.

2012. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te is akarsz töle valamit. Nem? Akkor az elözö kapcsolatában miért itéled el amit csinált? Örülj, hogy rendesen bevallotta. Biztosan azért vallotta be mert fontos vagy neki.
2012. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szopassad lefele te is nem hogy örülnél hogy tud!!:D
2012. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
megis milyen lany aki 13 evesen leszpja a volt baratjat? es ki tudja mit csinalt 11 evesen???ez nem lany ez egy kejenc ribanc .te meg kiallsz mellette..gratulalok.
2012. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
csak rá fogsz baszni vele
2012. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül leszopott téged is?
2013. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!