Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya bőröm van (sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya bőröm van (sok anyajegy, pigmentfolt, szeplő). Szerintetek ezt kompenzálná az, ha kigyúrnám magam? Lányok, nektek jobban bejönne?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 18:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát... én nem tudom, nekem m1 lényeg h KIGYÚRT izom legyen, nem szerrel szerzett izom.. ;D
2012. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te kérdező!!! az anyajegy és a szeplő mégis MIÓTA ronda?! a pigmentfoltra egyszerűen csak vigyázni kell, h ne érje nap, de azzal sincs semmi para.


nekem tele az arcom szeplőkkel, meg a vállam, anyajegyem is van elég (képzeld, a hasamon konkrétan Göncöl-szekér alakban vannak :D) és elhiheted, h egyáltalán ne érzem magam rondának!!


kérdésedre: kigyúrás mit jelent? ha sportolsz, jó. szálkásíts, erősíts, de ha ilyen felfújt szteroidos izé leszel, akkor nem kellesz.

2012. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon ronda lányon is, férfin is. Én utálom :)
2012. márc. 27. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire nem érzed jól magad a bőrhibáid miatt, akkor kompenzálhat, ha edzel...de csak magadnak. Azzal, ha kigyúrt testtel jobban,, szebbnek érzed majd magad, többet fog segíteni az ismerkedésben, mint maga a szebb test.

De én spec nem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat. Inkább szálkásíts, az nagyon dögös tud lenni!


22L

2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ő is ronda?


[link]

el vagyok képedve komolyan. nekem azt mondják mindig, ez a szexepilem. ha nem tudod viselni, akkor evvan.

2012. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem ronda, de nagyon sokat ront rajta szerintem a szeplő.
2012. márc. 27. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
hm. elég furcsa az ízlésed.
2012. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem, csak utálom a szeplőket, anyajegyeket és minden ilyen dolgot :)
2012. márc. 27. 20:34
 9/13 anonim ***** válasza:

hidd el, van ennél rosszabb


tehát ha neked nagyon tetszik egy lány, teljesen az eseted, vonzódsz is hozzá, ejted a szeplők miatt?? :O

2012. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ha szeplős, anyajegyes nem lehet "teljesen az esetem", szóval hibás az alaptézis :D
2012. márc. 27. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!