Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk jobban szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk jobban szeretik ha nincs kisminkelve a lány?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam nagyon kifesteni magam-pláne alapozni,korrektorozni- csak simán feketével kihúzom fölül vékonyan a szemem.De mikor ezt sem teszem meg,úgy érzem rám se néznek a fiúk.És úgy zavar hogy hát alapozóval,ilyen olyan színes szemhéjfestékekkel én is lehetek gyönyörű de azt olyan "csalásnak" érezném:d szóval nem teszem. de akkor a fiúknak miért a szépen kifestett lányok tetszenek?
2012. márc. 27. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A csúnyákon nem segít, a szép meg anélkül is szép, de ha kicsit sminkeli magát mint te, akkor szuper. :)


20F

2012. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert akárhogy szépítjük, egy nő úgy igazán nőies, szép. És most nem a centis vakolatra gondolok, hanem egy kis szemceruza, szemspirál szerintem minden nőnek jól áll. Én egy igazi rút kiskacsa vagyok smink nélkül, ha összerakom az arcomat akkor meg elájulnak, hogy milyen szép szemeim vannak stb.. :D 24/L
2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
egy no smink nelkul is szep!
2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

á, nem csalás az. :) bár szokásuk a lányoknak túlzásba esni.


én a szememre rakok ált. alapozót, mert hatttttalmas karikáim vannak, feldobok egy szempillaspirált oszt csók. nem érzem csalásnak, mert kiemelem azt, ami szép :) és eddig nem volt rá panasz. meg persze tök természetes hatása van :)

2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a fiúk tudatosan nem veszik észre, hogy sminkelve vagy vagy sem, amíg nem folyik el a sminked, vagy nem csillámlasz össze-vissza, meg nincs mindenféle színnel kikenve a szemed

viszont tudat alatt észreveszik a különbséget

egy ízléses, finom sminkkel semmi gond nincs, csak túlzásba nem kell vinni

2012. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ősi indián szokás, direkt a figyelemfelkeltés/konkurenciairtás eszköze.
2012. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem smink nélkül jobban tetszenek. mondjuk még amikor feketével egy kicsit kihúzzák az a legjobb :DD

15/F

2012. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!