Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar ha egy lány úgy megy a randira, hogy természetesen van kisminkelve?

Figyelt kérdés
[Ami szinte "láthatatlan"]
2011. márc. 5. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Az zavar ha van rajta bármi smink. Legyen természetes, én azt szeretem.
2011. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem szeretem ha valaki ki van sminkelve, de ha már ki van, akkor inkább legyen "láthatatlan" módon, ahogy te mondtad :)
2011. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én, a láthatatlan sminknek mi értelme??
2011. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A láthatatlan smink értelme, hogy finoman egyenletessé teszi az arcot, és az arc saját színeit erősíti picit fel. A legszebb arcon is dob egy leheletnyit.

Én mindig használtam, de a férjem kérésére néha elhagyom, mert szerinte a természetes arc a legvonzóbb. Érdekes, hogy mennyit küzdünk a sminkünkkel, és sok férfitől hallom, hogy mennyivel jobban szereti a smink nélküli arcot.

De hát, mi nők azért nem csak a pasiknak sminkelünk, hanem magunknak is szeretnénk megfelelni. :)

2011. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az jönne be jobban, ha annyira láthatatlan lenne, hogy nem is lenne rajta.
2011. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

NO SMINK!!! Ha a csaj meg annyira csak magának akar megfelelni, akkor randizzon egyedül.


Azért elképzeltem, hogy Besenyő Pista bácsi mit mondana a láthatatlan sminkről... :)

2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. úgy nézzen ki ahogy általában szokott. van aki smink nélkül is szép, van aki nem.
2011. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha észre se venném miért zavarna, különben ha ez ad neki elég önbizalmat hogy jól érezze magát akkor semmi baj sincs, bár ha tetszik akkor smink nélkül reggel kócosan is tetszik.

26 ff

2011. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 acel ***** válasza:

Az a legjobb ha smink nélkül megy egy lány randira így biztosan látszik hogy ha reggel melletted ébred akkor is biztos lehetsz abban hogy igen vele voltam randin!

Max egy kis sminkre mondom azt hogy okés, de lehetőleg ne. Akinek már csak az hatásos ha ki van sminkelve, az nekem annyira nem pálya!

2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Itt csak egy kis szempillaspirálra gondoltam,meg egy LEHELETNYI kőpúderre,semmi más..:)
2011. márc. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!