Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy bunkó paraszt vagyok az igazából azt jelenti, hogy kedvel, csak nem akarja kimondani ugye?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 22:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miközben bunkónak, és parasztnak titulál azért elég jól szórakozik azokon a dolgokon amiket csinálok, és mondok. Szóval nem teli indulattal, dühösen, mondja a sértő jelzőket irányomba. Hanem gondolom inkább azt mondja mint, hogy -Jajj de jó fej vagy. Az olyan hülyén hangzana nem? Szóval ja.
2012. márc. 27. 22:38
 12/18 anonim ***** válasza:
Sőt annyira szeret, hogyha megkérnéd a kezét kib*szottul igent mondana a bunkó paraszt pofádnak :D
2012. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet. xD Majd bepróbálom, csak úgy poénből, aztán megnézem a képét jól magamnak. :D
2012. márc. 27. 22:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudod, nem mindegy, hogy veled vagy rajtad röhög:D Erre azért figyelj oda, és vedd észre ha alig burkoltan kiröhög valaki:D
2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja és emberek, ne hozzatok ítéletet ha nem ismertek minden körülményt.
2012. márc. 27. 22:46
 16/18 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy én mennyire kedvelhetlek, mikor szerintem egy akkora tahó segg vagy, hogy tábla szalonna volt a jeled az oviban és a vetőmag hullik a szádból! :)))

És figyeled? Mosolygok is!

(Bár kissé hitetlenkedve, mert nehezen dolgozom fel lelkileg, hogy ilyen barmok szabadlábon járnak köztünk.)

2012. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és emberek, ne hozzatok ítéletet ha nem ismertek minden körülményt."


Akkor ne tedd fel a kérdést, vagy ismertess minden körülményt. Szerinted nem csak találgatni tud mindenki?


Emberek! Tegye fel a kezét, aki ismeri személyesen a kérdezőt, vagy tisztában van a körülményeivel!


Hmmm... Senki. Úgy látszik ha a kérdésre akarunk válaszolni, akkor kénytelenek vagyunk a körülmények ismerete nélkül elmondani a véleményünket:D

2012. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"csefy válasza:


és ha te azt mondod egy csajra, hogy büdös kuurva, akkor az azt jelenti, hogy ő álmaid nője, és éjjel-nappal ő jár a fejedben?"



nekem ami azt illeti igen XD

2012. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!