Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Az gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Az gáz, ha egy lány nem tudja kimondani az "R" betűt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És azt hogy mondja hogy Szeretlek Róbert?
2010. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
szejetlek jóbejt
2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ugy mondja, hogy szejetlek jóbert XDDD
2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem gáz egyébként, csak akkor ha máónika sós a mosolya... (1 fog)
2010. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem aranyos.
2010. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
amúgy nem "j" hanggal beszél a csaj hanem vmi "r" féle hanggal próbálja utánozni szal értitek..és am most jelenleg fogszabis
2010. aug. 4. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
amugy kurv* gáz :D
2010. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Tudjuk, hogy rólad van szó, ne is titkold :P :) amúgy abszolút nem gáz...
2010. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Az az r-féle hang az a hang, amely pl. az angol, a német vagy a francia nyelvekben is megvan (lehet, hogy többen is, én ennyit beszélek többé-kevésbé), és bár hasonlít rá, teljesen máshogy van képezve. A mi r-ünk a nyelvünk szájpadláson történő pergetésével keletkezik, az a raccsolós meg a garatban, gyakorlatilag a tv-maci bugyborékolása víz nélkül :)

Hogy gáz-e? Hát, a világ nem dől össze tőle, de én mindenesetre úton-útfélen cukkolnám vele a csajom, ha raccsolna (vagy akármilyen más beszédhibája volna). Aztán lehet, hogy csak én vagyok ilyen szemét :)

2010. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Cummantás közben azt tudja kimondani, hogy: "honolulu" :D Jé, ebben nincs is "r" betű :D

Felvéve!

2010. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!