Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Nektek milyen imponáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Nektek milyen imponáló szavak debütálnak a legjobban PÉLDÁUL cukorfalat, aranyom, piciny galambom stb mely szavakat szeretitek hallani egy pasitól

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Debütálnak??
2012. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk mindig azt mondják hogy cukorfalat meg királylány s ezeket naon szeretem de aranyom meg ilyyeneke azok már naon parasztossak szerintem
2012. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm jó a kisugárzásod:)) és ez a megjelenés? MMM:P igazán szexi. Ha nem lenne most itt ennyi ember akkor húhúúú. Ezzel szexuális "vágyadat" is kimutatod felé, és el sem ilyeszted.:D 20/F Elég sokat tudok a nőkről, utána jártam dolgoknak, de még nem alkalmaztam semmit sem... ahhoz kéne szerválni egy lányt:)
2012. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Parasztosssssak, mi? :P


Engem az exem úgy hívott, hogy nyuszi. Ezt szerettem. Egy pasi, aki meg sokáig próbált meghódítani, úgy hívott, hogy bogárka. Ez is tetszik.

2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca.. ***** válasza:
becézésekre gondolsz? szeretem ha a nevemen szólít, mert az azt jelenti nem felejtette el :D esetleg olyan becenév ami valami emlékhez tartozik, mint a szami esetemben, de az ilyen cicumicucuncipunci dolgok nem jönnek be.
2012. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
cica, királylány
2012. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Háhá,én a kislányt szeretem,de nem akárkitől.:)
2012. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem hallani a férjemtől, hogy " hagyd Drágám, majd én megcsinálom! " . :)
2012. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kislany3 ***** válasza:

szerettem azt is h kislany , de nem akarktol :)

a mostani parom tündérvirágnak hiv,meg voltam mar gyöngyvirag is meg minden fele szivem dragam stb en szeretem ha beceznek,de az is jo ha a nevemen szolit mert az azt jelenti h meg tudja es nem kever ossze a julcsival :))

2012. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!