Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék ennyi idősen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék ennyi idősen? 14/lány

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú. Abba a suliba járt, amelyikbe én, mostanára már elballagott, és máshova jár. A kinézete teljesen megfogott, nagyon helyes fiú, és már egy jó ideje így gondolom (kb 1,5 éve). A facebook adatlapját folyton nézegetem, de az üzenőfalról letiltottam, hogy inkább ne is lássam azokat, amiket kiposztol. Van barátnője, és én akár most is az övé lehetnék. Szintén kb 1,5 éve elkezdtünk beszélgetni, először barátságnak indult, mindent elmondtunk egymásnak, aztán az egyikünk először többet akart. Az az egyik én voltam, és utána ő is így érzett. Megkérdezte hogy leszek-e a barátnője, én meg mondtam neki, hogy nem szeretnék ilyen korán barátot, úgyhogy nemet mondtam. Aztán lett neki egy tökre nem komoly kapcsolata, és még mindig ugyan úgy beszélgettünk, és rólam ábrándozott, meg, hogy meg akar csókolni (miközbe ő mással járt). Azt mondogatta nekem, hogy nagyon szeret, nagyon tetszek neki, és számára én tökéletes pár lennék. Aztán valami miatt tökre nem beszélgettünk, ő nem szerette a társaságomat. Nagyon régóta az van, hogy róla álmodok, hogy ő megcsókol, meg hogy mi járunk, és folyton ő jár az eszemben. Most van neki bnője, és nagyon féltékeny vagyok. Nagyon szeretném őt "visszakapni", de nem szeretném tönkretenni, vagy akár megbolygatni a mostani kapcsolatát. Úgy vagyok vele, hogy nagyon kívánom őt, bármikor megcsókolnám. Néha amikor látjuk egymást akkor köszön, és én is, és borzasztóan jó kedvem lesz, csak mert látom őt. Jól esik, hogy egy köszönést rám pazarol, pedig én mégis többször nemet mondtam neki.


Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy mit tegyek! Hagyjam had éljen nélkülem, és szenvedjek, vagy megemlítsem neki, hogy mit érzek iránta? Nagyon komoly lenne a dolog, szóval nem szeretném, ha bárki szórakozásból írogatna ide hülyeségeket! Szerintetek lehetséges, hogy ennyi idősen szerelmes lennék? (én is elég érdekesnek találnám!) Segítségeket kérem, mit tegyek?! Remélem azért elolvassátok a regényemet.

14/lány


2012. márc. 29. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Júlia is ennyi idős volt mikor beleszeretett Rómeóba :)Persze sokan azt mondják: Neem, ilyenkor nem lehetsz szerelmes, csak azt hiszed..."

Amúgy a fontos dolgokért érdemes várni, ilyen fiatalon ritka a hosszú kapcsolat, ezért szerintem re rondíts bele, hanem légy türelemmel.


Remélem segítettem :)


20F

2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
miért olyan elképzelhetetlen azon,hogy 14 évesen szerelmes vagy?van akit 12évesen már megtologattak,szóval...
2012. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem nem korfüggő! :-) legfeljebb a milyensége, lángolása lehet kicsit más...
2012. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Tudod egyáltalán mit akarsz tőle? Tetszik, de visszautasítod, mert nem jön be a modora csak a külseje?????????? Hú baz'meg kiborító a mai fiatalság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez szerelem.

Most neked kell kezdeményezned, ha a kapcsolat folytatását(vagy inkább kezdetét) szeretnéd.

2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!