Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb lányba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CarolineXO kérdése:

Egy idősebb lányba vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok... és szerelmes vagyok egy másik lányba. Az interneten ismertem meg, egyfajta szerepjátékon. Lassan 1 éve a legjobb barátnőm és nagyon közel állunk egymáshoz. Velem szokta megbeszélni a szerelmi dolgait, minden nap beszélgetünk legalább 2 órát.

Pár hónapja szerelmes volt egy lányba, nem is kicsit. Ezért gondolom, hogy talán lehetne több is...

De! Van 2 hatalmas probléma ezzel.;

1: Nagyon messze lakik tőlem. Tudom, tudom, a szerelem mindent legyőz.

2: Én 14, ő pedig 18.


2012. márc. 11. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen szerepjátékban találkoztatok?
2012. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legtöbb szerepjáték arról szól, hogy az emberek ide-oda "b*sznak" virtuálisan, de ez csak egy sima beszélgetős dolog más bőrébe bújva.
2012. márc. 11. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Vagy felvállalod előtte a dolgot és lehet, h viszonzásra is talál, vagy pedig kivered a fejedből és idővel elfelejted.
2012. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Wowozol csajszi? wowozol? :D


Am meg, a távkapcsolatok bukásra vannak ítélve. + Lehet nem ÚÚÚGY tekint rád, hanem te vagy neki a lelki társa. Van ilyen.


Ne kokculj sokat, mert berohad az agyad. De ha már kockulsz, csakis alli. Na pacsi. :D

2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő: Nem, nem wowozok. :"D

Megpróbálom felfogni úgy a dolgot, hogy egy fellángolás. Ilyenkor gyakori, nem? :) Hátha.

2012. márc. 11. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos, valószínűleg az. De mondom, csak VALÓSZÍNŰLEG. Elvileg ezen majdnem minden lány átesik. ELVILEG, hát nem tudom. Én már 10 éves koromban is tudtam, hogy a lányok is érdekelnek, aztán nem is nagyon változtam meg így 20 éves koromra se.


Mindenesetre a távkapcsolat szerintem nem kifizetődő, meg nem is életképes. Szerintem. Van akinek bejön, de nem valószínű, hogy sokáig tart.

2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sohasem tartottam furcsának, vagy más egyébnek, hogy egy lány egy lánnyal van együtt... sőt.

Mindig elfog a féltékenység, amikor másnak mondja, hogy szeretlek, még ha nem is ÚGY érti. És mindig vele akarok lenni. :|

Sajnálom szegényt, hogy sikerült egy ilyen kis "nyomoroncot" magába habarítania :'D

2012. márc. 11. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Merre is laktok?
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!