Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, honnan lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, honnan lehet tudni, hogy azért néztek meg egy fiút, mert tetszik, vagymert csúnya?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Máshogy nézek rá :D

XD

2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
neménvoltam
2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tekintetből
2012. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha egy srácot megnézek, mert jól néz ki akkor látszik az arckifejezésemen és a szememen az a bizonyos "hmm, szexi", ha azért nézek rá egy srácra mert szegényke csúnya vagy üres, vagy kissé undorodó tekintettel bámulok rá
2012. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a csúnya fiúkat nem szoktam megnézni, vagyis csak éppen rápillantok. azokat a fiúkat, akik tetszenek, őket hosszabb ideig nézem. ilyen egyszerű. :)
2012. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha titeket nézne, akkor vissza néznézek rá szemezve, vagycsak ha helyes?
2012. márc. 29. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha többször is rádnézett, akkor nem azért mert csúnya vagy, hanem bejössz neki.legalábbis nálam a buszon így szokott lenni:D ha valami olyan srác stíröl aki nekem nem jön be akkor oda nem nézek, ne is reménykedjen, de ha bejön akkor miért ne szemeznék vele:DD
2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
abból derítheted ki, hogy nem csak rád néz vagy megbámul hanem ha te is ránézel még akkor is szemez veled.:)
2012. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En az elejen bemeseltem magamnak,hogy csunya,de idovel ra lehet jonni,hogy szereted vagy nem!
2012. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!