Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Már annyira sok ideje próbálkozom normális kapcsolatot összehozni egy lánnyal, de mindig van valamilyen akadály, ami miatt nem jön össze semmi sem, pedig én tényleg rendes, normális barátnőt szeretnék, de ha ennyire nem jön össze semmi már annyira el vagyok keseredve és beleuntam a folyamatos visszautasítások a van barátom szövegtől is rossszul vagyok, hogy belemennék már szexkapcsolatba is, mégha ez nem is jelentene semmi többet szexnél.


Van jelenleg két szexpartner, aki benne lenne a dologban velem, de még mindig nem tudom elhinni, hogy ennyire lesüllyedtem és már belemennék egy ilyen jellegű kapcsolatba is, amikor én mindig is normális kapcsolatra vágytam.


Már magam alatt vagyok nagyon, mert sok szerelmes párt látok naponta csak épp én nem szerethetek senkit sem, aki viszont szeretne az maga lenne a csoda.



2012. márc. 29. 21:56
 1/3 anonim válasza:
55%
Semmi baj, az életben vannak mély, és magas pontok...most ezt a mély pontot éled meg, de ez is elmúlik! :) A szexkapcsolattal meg ne törődj, tömd ameddig lehet, és nincs más, ez az élet, igazodj az új rendekhez :/
2012. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugjad mindkettőt és élvezd:D Mi a kérdés?:P
2012. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj,jó az a szexkapcsolat amíg nem találsz egy igazi társat.
2012. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!