Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen romantikus és viszonyla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus és viszonylag eldugott helyeket ismertek budapesten?

Figyelt kérdés

szeretnék elmenni valakivel aki számomra kedves egy helyre hogy lépni tudjak és számomra (meg ő is azt mondta) hogy jó lenne olyan hely ahol nincsenek sokan és nagyon jó lenne valami kis eldugott romantikus hely

(ha kérhetem lehet pénztárcakímélő mert sulikezdés miatt kicsit le vagyok égve:/)


2010. aug. 15. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

normafa elég jó hely

csak sok a kullancs :(

2010. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4-es metro alagutja? az eleg eldugott...
2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az első: az nemrossz ötlet kár hogy sok a kullancs de ki tudja:D

második: a margit szigetet már mindenki unja nagyon szép meg minden meg nagy klasszikus vagy nemtom de hát már lassan mindenki elalszik...

harmadik...: ha nem tudsz normális választ adni akkor minek válaszolsz? nekem ez fontos és nem csak egy vicc... az hogy itt kérdezek az csak annyit jelent hogy kifogytam az ötletekből...

2010. aug. 15. 17:57
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszi:D
2010. aug. 15. 17:58
 6/12 anonim válasza:
pesterzsébeti tesco mögött. ott lehet egy-két dolgot csinálni.
2010. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
VIII.kerület a GRUND! mögötti rész.. ;) nagyon fasza !
2010. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az erzsébeti tesco mögötti hely nekünk is kedvenc volt a párommal, még a kapcsink elején :D Hmm, régi szép idők..
2010. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Népsziget ha 3 matro városkapui megállojától mentek a híd végén van egy hangulatos kerthelység aszem Vasmacska a neve, de azt is lehet hogy csak ki ültök 'piknikezni' a dunapartra.
2010. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pesterzsébet rulez:D..egyébként tényleg jó kis eldugott hely..:)
2010. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!