Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy próbálkozzak nála? Jó ötlet ha elmondom neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Totál belezúgtam egy lányba. Nem nagyon ismerem, volt amikor tök normális velem de mostanában örültem ha egyáltalán észrevesz és köszön.


Észrevettem hogy mikor az állomáson beszélgetek a haverjaimmal, akkor néha felém néz miközben a barátnőjével beszélget. Mindezt kb azóta mióta kontaktlencsét hordok tehát 2 hete. Lehet ehhez a szemüvegnek, ill. a kontaktlencsének köze? Vagy csak véletlen egybeesés a 2 időszak? Tegnap busszal mentem és ő is és nézett rám mikor köszöntem neki, máskor alig figyel oda.


Nemrég volt a névnapja és ebből az alkalomból úgy néz ki hogy megy discoba(most vagy jövő héten). Én is oda járok de én sűrűbben.

Jó ötlet ha ott beszélek vele?


2012. márc. 30. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy jó ötlet ha ott beszélsz vele. Te vagy a férfi, ne várd hogy ő szedjen fel téged!

Kérdezd meg hogy meghívhatod-e egy italra, közben el tudtok beszélgetni, aztán elhívod táncolni. ennyi

2012. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!