Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni ezt az oldalt? Hogy tudnak emberek ilyen baromságokat kérdezni?

Figyelt kérdés

"Fiúk, nektek tetszenek a barna hajú kék szemű, vékonyabb alkatú lányok?"

Ilyen és ehhez hasonló retardált kérdésekből már elegem van. A látványuktól is ideges leszek. Miért nem lehet egy külön kategóriát csinálni a hülye kérdéseknek? Aki akar bemegy oda és elolvassa őket, aki meg nem azt legalább nem kínoznák ilyenekkel. Régebben olyan jókat tudtam röhögni egyes kérdéseken és válaszokon, de sajnos egyre kevesebb ilyen van. Ez fáj.


2012. márc. 30. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. na ezt figyeld :D Ezen én röhögtem. :D
2012. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne vedd komolyan poszt tolo,csak mosolyogj,mint ahogy sokan tesszuk...

:)

degeneralt ember mindig van...

2012. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Ezt olvastam én is:) Válaszra azonban nem méltattam:) Nagyon nagy divat lett ez a facebook.
2012. márc. 30. 20:31
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es:) Igyekszem:D Az a baj, hogy egy ideig olvasom ezeket fa arccal, és egyszer csak kiborul a bili. Azokat a kérdéseket már el sem olvasom, amik úgy kezdődnek, hogy "az osztálytársam..."

Lehet, hogy azokban vannak a poénok?:D

2012. márc. 30. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít a legjobban mikor egy 45kg-s lányka felpakolja a képeit és azon panaszkodik hogy ő milyen kövér és hogyan fogyhatna le!
2012. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem jártál az ezotéria rovatban...
2012. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem az nem minden esetben. Inkább az a része, hogy miért nem pszichológushoz fordul inkább, vagy miért nem viszik orvoshoz az idióta szülei.
2012. márc. 30. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a szülők nagy részének a nagyobb pozíciók, a verseny a tökélyért, hogy jobban, gyorsabban dolgozzanak.
2012. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!