Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ha egy lány gyakran néz engem, majd ha én is ránézek szinte azonnal elkapja a tekintetét, sokszor mosolyog rám, a közelemben zavarban van, akkor az biztos jele annak, hogy tetszem neki?
2012. márc. 30. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
80%, hogy tetszel neki.
2012. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy zavarban van ?
2012. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor igazgatja a haját, a szeme sarkából néz, és bár amúgy sem túl beszédes típus, de ilyenkor még csendesebb lesz. Vagy amikor beszélgetünk és kérdezek tőle valamit, akkor sokszor meg sem szólal, csak bólogat meg hümmög, de nem unottan, hanem inkább olyan aranyosan.
2012. márc. 30. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:

:D

Jesszus, kicsit magamra ismertem..de gondolom ez a csaj kb 15 lehet, én meg már 20 és mégis ilyen kis zavart szoktam lenni..

Bár engem alapból idegesítenek a pasik, fiúk, férfiak, ha bámulnak, ha tetszik az illető, ha nem.

De sztem ennek a csajszinak valszeg bejössz.

De lehet csak szimplán zavarban szokott lenni a másik nem társaságától.szal nem sokat segítettem:D

2012. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!