Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért őt akarja? Mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őt akarja? Mit tehetnék, hogy engem kedveljen jobban?

Figyelt kérdés

Egy lány(13) és az én(15) kapcsolatomról sok kérdést tettem már fel ezen az oldalon. Minden válasz az volt biztos tetszel neki.

Nemrég ez a lány elment osztálykirándulásra, ahol megismerkedett egy sráccal(13). A srác fővárosi mi meg egy baranyai faluba lakunk. Szóval messze Pesttől. Nyáron lesz falunap, ahova ez a srác is elvileg el fog jönni. Olyan messziről 13 évesen. 1 nap alatt szerelmesek lettek vagy mi? De akkor hogy-hogy még mindig látom hogy zavarba van előttem, írogat msn-en, élőben meg nem mond semmit, ha ránézek elfordítja a tekintetét. Vele mindig kedves vagyok, kérdezgetek felőle, bókolok neki, humoros vagyok <-(ehhez értek még a legjobban). Miben lehet ő jobb? Láttam már képen nálam nem szebb. Mit akarhat tőle? Mit csinálhatnék hogy engem akarjon?


2009. jún. 15. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha végre magad próbálnád megoldani a problémádat? Nem támaszkodhatsz folyton másokra, főleg nem a szerelemben és főleg nem olyanokra, akik nem ismernek titeket.
2009. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add önmagadat, és a legfőképpen ne idegeld magad(ez csak hátráltat). A nagy hiba élőben nem vagy elég hatékony ott is kezdeményezz. Egy nap alatt ennyi idősen sosem tudni, bár nem hinném. Mi van ha lemegy a falu napra semmi, de 13 évesen nem hiszem, de ha igen akkor is természetesen. Van esélyed nyugi és építkezz, de élőben is kell. Ha tudom hol tartotok szívesen adok neked tanácsokat, de nem itt nyiltan...
2009. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első igazad van. 3 hét és megoldom vagy nem. Szal akkor kiderül lesz vmi vagy sem.

2009. jún. 15. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett veletek? :P
2013. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!