Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék figyelem felkeltő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék figyelem felkeltő lenni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem figyelnek rám sem a fiúk sem a lányok,

a lányokat nem úgy kell érteni hogy meleg vagyok ha nem pl: ha van két lány feltehetően barátnők a játszó téren akkor én azt nézem mit csinálnak milyen ruha van rajtuk szépek e stb.

meg ha korombeli én odaszoktam menni valami oknál fogva hogy ismerkedjek

hozzám mért nem jön oda senki????

Hogy tudnék ezen változtatni???

Pl ha lenne kutyán és kimennék vele sétálni olyan helyekre ahol sok ember van akkor oda jönnének hozzám??

Még valami tudom ez a része nem ide tartozik de 14-15 éves lánynak milyen kutya való melyiknél jönnének oda a korabeliek ismerkedni? (fajtákat lécci)

És hogy öltözködjek a torna cipő, ujjatlan, cipő, gatya/rövid farmer gatya ha hideg van pulcsi kabát télen sapi, és fel púpozott lófarokba kötött haj??

lécci írjatok normális válaszokat tanácsokat!!

és mekkora mellemnek kéne lenni e?? 14évesen ügye nőni fogy még??

ui: nem vagyok vékony de dagi sem szerintem 158cm vagyok 46 kg


2012. márc. 31. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az írásodból és a gondolkodásodból adódóan a fiúk érdekében még várj 1-2 évet a pasizással ...
2012. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a törpe uszkár nagyon aranyos és okos,szeret játszani is a többi kutyával,uh egy olyan biztosan jó választás lenne.
2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, megértem, hogy ismerkedni akarsz, de szerintem ezek nem annyira szerencsés módszerek. Én is imádok ismerkedni, de tényleg furán néznek arra, aki csak úgy odamegy valakihez/valakikhez. Amit én tanácsolnék: Szakkör, nyelvtanfolyam, valamilyen sportra beiratkozol. Ezek jó lehetőségek, új embereket ismerhetsz meg.
2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj rám én szívesen megismerkednék veled. ;)
2012. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösszi 2.

3. pidig, de én hozzám sem jönnek oda senki és azt akarom meg tudni hogy velem van a baj vagy csak , ezért kérdem hogy ha pl tetszek egy fiúnak látásból és kutyát sétáltatnék akkor oda jönne e mert akkor már nem olyan furi hisz a kutyáról is kérdezhet bármit.

de azért kösszi

2012. márc. 31. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Rengeteg ismerősömet kísérem sétáltatni, és általában csak a kutyások ismerkednek össze egymással. Előfordulhat persze, hogy szóba elegyedsz "nem kutyással" is. A kutyások általában ismerik egymást, ha mindig ugyanoda viszed. Ez mondjuk lehetőség. Ne aggódj, nagyon ritka az, hogy valaki valakihez csak úgy odamegy sajnos. Pedig én is szeretek ismerkedni. Ha viszont odamész, furán néznek. Ezért mondtam, hogy ha valami szakkör, sport. Bejelölöd őket, megkérdezed a házit, szerintem az könnyebb.
2012. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!