Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetem mellett nincs időm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetem mellett nincs időm nőzni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hétköznap tanulok, nagyon sokat kell, hétvégén meg általában dolgozom. A kapcsolat akkor működhetne ha a másik fél itt lakna a közelben és valami olyasmit tanulna ami nem igazán megerőltető... Büfészakos lenne. Láttok esélyt, egy olyan kapcsolatra, melyben a nő időben alkalmazkodik a férfihoz?
2012. márc. 31. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne. Van egy ilyen lány. Úgy hivják: Marok Marcsa. Mindig bevetésre kész, akkor jön-megy, amikor akarod, addig van veled, amíg akarod.
2012. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetem mellett nincs időm nőzni. Mit tegyek?"


PASIZZ :D :D

2012. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
áh szegény...műszakis vagy mi ?:S :D
2012. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván, számukra minden más egyetemista büfészakos.


De azt nem veszik észre, hogy azért nincs nőjük, mert ilyenek:


[link]

2012. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát nagyon nem.
2012. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
am 1 csonó haveromnak van nője, és nálunk 1 srác se néz úgy ki mint a linkelt képen a csávó :) úgyhogy az elmélet már fel is borult a pics-be
2012. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Cool story, bor, elég csak bemenni a BME-re és máris igazolt az állításom. 95%-ban ilyenek az emberek.
2012. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a képen látható emberrel?

Így néz ki egy komoly, értelmes ember. Én is ilyen vagyok, és a cégnél a mérnökök 90%a ilyen.


Magyarázzátok el kérlek, hogy mi a baj ezzel? Ha rájövök és megértem, talán több eséllyel startolok ismét egy barátnőnél. :)

(Én amúgy nem vagyok ilyen, én öltönyben járok melózni, és beérkezéskor a zakót köpenyre cserélem, aztán mehet vissza a zakó délutánra. Nem értem mi ezzel a probléma.)

Szemüveg kell, mert anélkül nem látok. A fejforma meg... kialakul. Még azon csodálkozok, hogy itt vagyok 25 évesen, és még nem hullik a hajam... de majd az is el fog indulni minden bizonnyal. Ezek ilyen természetes dolgok.

2012. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha ad valaki tippeket nekem privátban a változásra, még akár meggondolom azt is. Persze csak értelmes határokon belül.
2012. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
küldesz képet adok
2012. márc. 31. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!