Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (rövid, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (rövid, de már nem)

Figyelt kérdés

a barátommal majdnem egy éve járunk.. és ha vele vagyok.. néha kikészülök tőle.. menekülök.. alig várom hogy haza mennyek.. de néha meg annyira jól érzem magam vele...

gondolkoztam már szakitáson.. de ugy érzem.. hogyha nem beszélnénk... nagyon hiányozna és még rosszabb lenne...

de viszont tényleg.. sokszor nagyon idegesítő..

mit tegyek? szakítsak vagy ne?


2012. márc. 31. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Dalma te vagy az?
2012. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha :D
2012. márc. 31. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
ez most komoly? :D
2012. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj ennyi pontot...
2012. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen :/

szeretem a pontokat....... :D

2012. márc. 31. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Minket kérdezel hogy majd ha sokat fogsz szenvedni amiatt,hogy szakítottatok minket tudj hibáztatni és ne magad :P
2012. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen.. :)

meg ugylátom elolvasta akinek kellett :D

2012. márc. 31. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
...mosogass...el...rendesen...meg...takaríts...ki nála...és...akkor...nem...lesz...min...veszekedni...
2012. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemrég én is hasonlót éreztem...egyre rosszabb lett, a problémákon sajnos nem tudtunk változtatni. még együtt vagyuk, de azthiszem hamarosan szakítok vele..én is sokat évődtem,mert néha meg tök jó volt vele..de csak volt:S
2012. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de viszont nincs olyan, hogy de viszont
2012. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!